تبلیغات
دولت مهر - بیانیه جمعی از وبلاگ‌نویسان:

بیانیه جمعی از وبلاگ‌نویسان:

سه شنبه 8 دی 1388 09:31 ق.ظنویسنده : فرزند آذربایجان

 
مسئولیت مستقیم قانون‌شكنی‌های جنون‌آمیز اغتشاشگران متوجه موسوی است

متن بیانیه وبلاگ نویسان به شرح ذیل است:
روز گذشته هم‌زمان با برگزاری مراسم متحد و مثال زدنی عزاداری برای سرور شهیدان عالم حضرت امام حسین علیه السلام و یاران وفادارش، گروهی از اراذل و اوباش برای ساعتی چهره تهران را مخدوش كردند.
این مشت خس و خاشاك كه البته خود نیز پیش از این از تریبون‌های مختلف بارها به ناچیزی خود اعتراف كرده و خاشاك بودن را باعث افتخار خود معرفی كرده بودند بار دیگر ایران اسلامی را ملتهب و قلب مومنان و عزاداران حسینی را در روز عاشورا جریحه‌دار كردند.
البته بر احدی از خلایق پوشیده نبود كه این گروه هنجار ستیز و كودتایی از روزهای نخست نیز با انجام اعمال خلاف اخلاق عمومی و اقدامات غیرشرعی بنای دین ستیزی را در كانون فعالیتهای خود قرار داده است، اما بی‌لیاقتی مسببان اصلی این جریان كثیف ضد ملی در روز عاشورا باعث شد هر چه بیشتر ماهیت منافقانه این فرقه ناچیز سیاسی بر ملا شود.
شعار سر دادن علیه اصل اصیل و مترقی ولایت مطلقه فقیه آن هم تنها چند روز پس از اهانت رذیلانه این جماعت به تصویر مبارك حضرت امام بعنوان بنیانگذار بزرگ و محبوب انقلاب اسلامی، نشان داد این جماعت جاهل و عصیانگر سرستیز با ماهیت ارزش‌های اصیل دینی و تفكرات ناب اسلامی را دارند.
تكرار توهین به اصل ولایت مطلقه فقیه در روز عاشورا عملا به آتش كشیدن قرآن كریم بود و دیگر نیازی نبود تا اغتشاشگران فریب خورده و مزدور صهیونیسم بین‌الملل رسما برگ‌هایی از كلمات الهی، قرآن مجید را مستانه و جنون آمیز به آتش بكشند.
ما عمیقا بر این باوریم كه اصل ولایت فقیه ثمره خون شهیدان كربلا و ثمره تمامی جانبازی‌ها و جان‌فشانی‌هایی است كه در تاریخ پر از فراز و نشیب اسلام و خصوصا اسلام شیعی به وقوع پیوسته است.
ولایت مطلقه فقیه خار چشم دشمنان و عامل دارندگی و سربلندی ایران اسلامی و مردم با تمام وجود آن را می‌ستایند و از اصل ولایت پاسداری خواهند كرد.
ما جمعی از وبلاگ نویسان ایران اسلامی با قلب‌هایی آكنده از غم و اندوه برای توهین مشتی خس و خاشاك بی‌ارزش به مقدساتمان كه شامل قرآن كریم، اصل اصیل ولایت مطلقه فقیه و روز مقدس عاشورا می‌باشد، بر نكات ذیل تاكید می‌ورزیم و جدا آن را تعقیب خواهیم كرد.
1 ـ شایسته است عوامل اصلی كودتاچیان سبز علیه ملت شریف ایران كه نام و نشان آنان را تمامی ایرانیان می‌شناسند بدون فوت وقت و فورا از ملت شریف ایران عذرخواهی نموده و با این اقدام اندكی قلب زخمی ملت ایران را التیام بخشند.
ما مسئولیت مستقیم این قانون شكنی وحشیانه و جنون‌آمیز را متوجه میرحسین موسوی می‌دانیم و هر كس از وی حمایت كند از این پس در گناه بزرگ وی مشاركت داشته و مرتكب ظلمی نابخشودنی در حق دین و كشور شده است.
2 ـ به صفوف سطح پایین فتنه‌گران كه قربانی قدرت طلبی كسانی شكست خورده در سطوح بالاتر هستند، یادآوری می‌كنیم كه ملت جواب دندان شكنی به یكایك شما كودتاچیان خواهد داد و كمتر از چند روز عواقب خطرناك توهین‌هایی را كه در حق مقدسات ملت مرتكب شده‌اید باید، بپردازید.
3 ـ از دستگاه قضایی مجدانه تقاضا داریم در صورت عدم عذرخواهی رسمی سران فتنه و لجن پراكنی علیه شعائر اسلامی و پایان بخشیدن به مسیر منافقانه‌ای كه این گروهك‌ در پیش گرفته است، ملت براساس وصایای حضرت امام(ره) و حجت شرعی عمل خواهد كرد.
مردم بی‌صبرانه منتظرند تا عاملان اصلی كودتای سبز و كسانی همچون میرحسین موسوی دستگیر و به سزای اعمال شرم‌آور خود رسانده شوند.
4 ـ و آخرین سخن با امام عزیزمان خامنه‌ایست؛ اماما تا آخرین قطره خون و تا آخرین نفس در اطاعت از فرامین شما كوتاهی نخواهیم كرد و به خوبی می‌دانیم كه پیروی محض از اوامر حضرتعالی راه‌گشای مشكلات جاری كشور خواهد بود.

برچسب ها: بیانیه جمعی از وبلاگ‌نویسان ، حرمت شکنی ، عزاداری حسینی ، بیانیه ، بیانیه حرمت شکنی ، به عزاداری حسینی ، تاسوعا ، موسوی ، کروبی ، سبز ، مرگ بر آمریکا ، رهبر فرزانه انقلاب ، امام خمینی ، مقام معظم رهبری ، قانون شكنی ، منافقانه‌ای ، کور دل ، آخرین قطره خون ، مرگ بر منافق ، اصل ولایت فقیه ،
آخرین ویرایش: - -

 
یکشنبه 13 دی 1388 01:04 ب.ظ
من تعجب میکنم سوال به این سادگی چرا جواب نداره؟ چطور میشه آدم دروغگو و دزدی رو مسلمان دونست؟ این جوابهایی که شما میدین مثل روش احمدی نژاد است که سوال را با سوال جواب میدهد. خیلی قدیمیست. فکر دیگری بکنید.
ولی به هر حال من جواب شما رو میدم:
توهین به مقدسات ما چیه؟ آیا مقدسات ما راست گویی نیست؟ درست کرداری نیست؟ صداقت نیست؟ ناموس پرستی نیست؟ آیا اینها به بدترین وضع هتک حرمت نشد؟
آیا دزدی و دروغگویی فقط یک ایراد ساده است؟ آیا قتل جوانان ، تجاوز به آنها ، حیف و میل بیت المال، رشوه دادن به نمایندگان مجلس ایرادهایی ساده هستند؟
من در کانادا زندگی میکنم. وضع اقتصادی اینجا به هیچ وجه وخیم نیست. و شما باور نمیکنید که مسجدی که به تازگی ایرانیها افتتاح نموده اند چقدر از حمایت دولت کانادا برخوردار شد. آیا احمدی نژاد هم اینطوری رفتار میکند؟
دولت کانادا، بیشترین مشکل را با آمریکا دارد چون با آن هم مرز است. حتی آمریکا به زور قسمتهایی از خاک این کشور رو گرفته است ولی اینقدر عاقل هست که با الدرم بلدرم حقش را نمیتواند بگیرد بلکه باید قوی شود. ملتی ثروتمند و با سواد داشته باشد.
من اینجا مطمئن هستم که هرچقدر الله و اکبر بفرستم، به راهپیمایی عاشورا بروم، حجابم را حفظ کنم و هرچه بخواهم بگویم کسی کوچکترین اهانتی به من نمیکند. اما در ایران به بهانه های واهی راهپیمایی روز عاشورا را منع میکنند و به هم میزنند. این امنیت و آسایش است؟ البته آزادی و امنیت برای آقای احمدی نژاد بسیار فراهم است خوشا به حالش.
پنجشنبه 10 دی 1388 10:47 ق.ظ
حضور میلیونی حامیان ولایت برای دشمنان انقلاب به قدری سنگین بود که نه تنها به پخش اخبار این حماسه نپرداختند بلکه آن را 20 هزار نفر خواندند
چهارشنبه 9 دی 1388 02:26 ب.ظ
با سلام.
میبینیم که استقبال گرمی ازتون میکننن،خدا رو شکر.
خواستیم بگیم که ما هم هستیم و شما تو این عرصه جنگ نرمی تنها نیستین،سکوت ما دلیل بر نبود و هم صدا شدن با مخالفان نیست.نظرات رو که میدیم متوجه شدیم که بیشترشون از روی کوته فکری،خامی و جوونیه(بلا نسبت شما و سه دوست).فلذا ارزش نداره که به این یاوه گویی ها جواب داد ،مردم امروز نشون میدن و دادن که حق با کیه،پس از ما به اونا نصیحت که ساده لوحی رو کنار بذارن و یه سر سوزن فسفرشونو بسوزونن، به خدا حیفه بی استفاده بمونه.
"ان الله مع الصابرین"
چهارشنبه 9 دی 1388 11:32 ق.ظ
قابل توجه آقا یا خانومی که خودش رو با عنوان یه دوست معرفی کرده و همچنین کسایی که مخالف دولت و نظامند ، چرا شما به اصل قضیه که توهین به مقدسات ماست توجه ندارین؟ چرا فقط به دنبال ایراد گیری و خراب کردن آقای احمدی نژاد هستید ؟ آیا وضع مردم عراق ، افغانستان ، فلسطین ، یمن و... را نمی بینید؟ وضع اقتصادی و امنیت کل دنیا را مشاهده نمی کنید که چقدر وخیم شده ؟ آیا حق قانونی و مسلم خودتون را نمی خواین؟ چرا می خواین زیر سلطه مزدوران و ستمگرانی مثل آمریکا و اسرائیل برین ؟ چقدر ساده لوحانه رفتار می کنین. آیا دلیل سقوط دولت عثمانی که به آن عظمت بود را می دونین؟ تنها راه شکست آنها این بود که اروپاییان گفتند باید ما شعار تفرقه بینداز و حکومت کن را عملی کنیم . چرا می خواهید امنیت و آسایش ایران را که تو هیچ جایی از دنیا دیده نمیشه به هم بزنن و ملت و دولت ساکت باشه و چیزی نگن؟
سه شنبه 8 دی 1388 10:55 ب.ظ
سلام
بااینکه وبلاگ نویس نیستم ولی من هم تواین بیانیه می خوام باشم.امیدوارم که ماروهم بپذیرید.وواقعا نمی دونم اینا(کسایی که این نظرات رو دادن )ندیدن که روز عاشورایی چه بی حرمتیی شد؟؟؟اگه بااین عده نیستن چرا بیانیه ای در حمایت از اونا می دن.نه آخه بگن معنی این کارا چی هست؟
"موفق باشید"
سه شنبه 8 دی 1388 09:34 ب.ظ
با نام تنهای تنها منو لینک بفرمائید.منم شما رو لینک کردم. امیدوارم ارتباط موثری داشته باشیم دوست من
سه شنبه 8 دی 1388 08:51 ب.ظ
سلام داداش
موفق باشی به منم سر بزن
سه شنبه 8 دی 1388 03:10 ب.ظ
شما سعی میکنید همه مشکلات را به گردن اصلاح طلبان بیندازید اما مخالفان مردمند نه اصلاح طلبان. بنابراین من به عنوان یکی از این مردم از شما میخواهم به جای کوباندن کسانی که ربطی به مردم ندارند جواب ما را بدهید و بگویید چگونه آدم دزد ، قاتل و دروغ گو میتواند مسلمان و مقدس باشد؟ (دزدیهایش در شهرداری و صندوق ذخیره ارزی )
سه شنبه 8 دی 1388 01:03 ب.ظ
من ازت محترمانه خواهش کردم که جواب سوالاتم رو بدی. چرا توهین میکنی؟
سه شنبه 8 دی 1388 12:18 ب.ظ
یه سوال دیگه:
آیا آقای احمدی نژاد، هاله نور دارد؟ اگر دارد پس چرا تکذیب کرد؟ اگر ندارد، چرا آقای جوادی آملی تایید کرد که این حرف گفته شده است؟ آیا به یک دروغگوی قهار اعتماد دارید؟
فرزند آذربایجان
این چه ربطی به این داره که ما بیایم و در روز عاشورا چنین هتک حرمتی بکنیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خواهشا چشمتون رو باز کنید
سه شنبه 8 دی 1388 12:16 ب.ظ
میشه از شما خواهش کنم به سوالات من جواب بدی؟
آیا خبر داری که احمدی نژاد، جزو دار و دسته سعید امامی است؟ آیا کارهای سعید امامی رو تایید میکنی؟ آیا فقط ندا آقاسلطان بود که در این جریانات کشته شد؟ آیا از دانشجویان دستگیر شده و کشته شده خبر داری؟ آیا متوجه هستی افکار و ایدئولوژی پشت احمدی نژاد از نوع آقای عباسیون است که مبتنی بر یک پارانوئید بیمار و خطرناک است؟
سه شنبه 8 دی 1388 12:12 ب.ظ
خاک بر سرتون کنن.
مشکل شما از اونجایی ناشی میشه که ذاتا دروغگویین!! و خوب از قدیم گفتن که کافر همه را به کیش خود پندارد!
این همه مردم همه دروغ میگن و فقط شما و احمدی نژادتون راست میگین. تمام شاهدا و مردم پاک ایران دروغ گو شدن به مزخرفات شما کثافتا که دارین خونمون رو میخورین. یه مشت قاتل زنجیره ای دیگه مرگ صدها نفر دیگه براشون مهم نیست.
از کسانی که یه بچه ی 16 ساله رو که به خاطر خریت های جوونیش که 4 تا اعلامیه پخش کرده اعدام میکنن انتظار دیگه ای نیست! بایدم بیاین خودتون رو به زور قالب کنید و بعدم هرچی دلتون خواست بگین و هرکار دلتون خواست بکنید.
هر بلایی
سه شنبه 8 دی 1388 11:49 ق.ظ
سلام
به روزم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.