تبلیغات
دولت مهر - سبزها و توهین به امام؟ محال است!

سبزها و توهین به امام؟ محال است!

دوشنبه 23 آذر 1388 09:13 ق.ظنویسنده : فرزند آذربایجان

 

امام خمینی 

حادثه‌ای اتفاق افتاده، در تجمع سبزها، عكس امام را پاره كردند و آتش زدند. صداوسیما كه همیشه متهم است واقعیات را نمی‌گوید و صدای معترضان را به مردم نمی‌رساند، این بار گزارشی از آن واقعه را نشان داد، آن وقت مدعیان خط امام و سبزهای محترم و بزرگان سبز و بلاگرهای سبز، به جای آنكه درباره آن ماجرا و آن حادثه صحبت بكنند و خیر سرشان آنرا محكوم كنند و به جای آنكه یك بار و فقط یك بار در این چند ماه گذشته از شعارها و حركات ضدانقلابی و ضدامامی حامیان خود برائت بجویند، از صداوسیما طلبكار شده‌اند كه چرا باطن واقعی برخی از سبزها را به مردم نشان داده ‌است؟! (انگار دانستن همیشه هم حق مردم نیست!)

 

تصویری از فیلم نمایش داده شده در VoA در روز 16 آذر 

تصویری از فیلم نمایش داده شده در VoA در روز 16 آذر

اول از همه شیخ اصلاحات بود كه به جای محكوم كردن این اقدام، مدعی شد فیلم پخش شده از تلویزیون مونتاژی بوده است! بعد از كروبی بقیه اصلاح‌طلبان هم یك به یك پخش این تصاویر را از تلویزیون محكوم كردند و نه البته خود آن اقدام را. موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی هم كه معمولا موقع اهانت به سیدحسن خمینی خونش به جوش می‌آید، این‌بار بعد از چند روز سكوت به صحنه آمد و باز به جای محكوم كردن اقدام سبزهای ضدامام، صداوسیما را محكوم كرد!
روزنامه جمهوری اسلامی هم كه اخیرا میرحسین موسوی را به مقدسات خود و به خط قرمز اصلی خود، یعنی هاشمی رفسنجانی اضافه كرده، برای احیای آبروی موسوی با او تماس گرفت و نظرش را درباره اهانت به امام پرسید. موسوی هم مثل بقیه دوستانش آنرا مشكوك دانست! بلاگرهای سبز هم مثل بزرگان دنیای حقیقی خود، این مساله را به كنفرانس برلین و كارناوال روز عاشورا ربط دادند، اما یك اشاره كوچك هم به این مساله نكردند كه چرا باید در میان آنها، افرادی وجود داشته باشند كه به امام توهین ‌كنند؟
جالبتر از همه اینها، آقای شیخ یوسف صانعی كه مثلا مرجع تقلید است و قرار است رفتار و گفتارش بر اساس عدالت باشد، خیلی راحت سبزهای ضدامامی را تبرئه كرد و همه آن توهین‌ها را به طور یقین به طرف مقابل نسبت داد و نه حتی به صورت احتمال! وقتی مرجع تقلید این جماعت اینطور قضاوت كند، آن وقت چه انتظاری باید از مقلدان سیاسی او داشته باشیم؟ البته ظاهرا در این مورد خاص، جناب مرجع تقلید از مقلدان خود تقلید كرده است. چون این جماعت مدتهاست كه خشونت حامیان خود را به طرف مقابل نسبت می‌دهند. قبلا هم میرحسین موسوی اقدام حامیان سبزپوش خود را در آشوب‌ و آتش‌ زدن بانك‌ها و اتوبوس‌ها، به بسیج و بسیجیان و لباس‌شخصی‌ها نسبت داده بود!
حقیقتا نمی‌دانم این آقایان و خانم‌های اصلاح‌طلب و سبز، به دنبال چه چیزی هستند؟ چرا با خودشان تعارف دارند؟ آیا درك این مساله كه در میان سبزها، عده‌ای هرچند اندك وجود دارند كه مخالف با انقلاب و امام هستند، خیلی سخت است؟ چرا حتی در مساله‌ای چون اهانت به امام خمینی هم نگران از دست دادن هواداران افراطی خود هستند و حاضر نیستند كمترین واكنشی به آنها نشان بدهند؟ چرا یك بار هم كه شده با خودشان خلوت نمی‌كنند و تعارفات سیاسی و جناحی را كنار نمی‌گذارند.
فرض كنیم پیروزی در انتخابات آنقدر مهم است كه آنها نمی‌توانند به خاطر مصالح جناحی، شكست خود را باور كنند، اما آیا امام خمینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی هم جزو مسائل سیاسی و جناحی و گروهی است كه به راحتی از كنار این توهین‌ها می‌گذرند؟ چشم‌ها را بستن و حقیقت ماجرا را ندیدن و همه تقصیرها را گردن دیگران انداختن، چه مشكلی را حل می‌كند؟ اصلا فرض كنید همه‌ی اهانت‌های صورت گرفته توسط اصلاح‌طلبان از گذشته تا حال، از طرف ما بوده، آیا مدعیان خط امام حاضرند آنرا محكوم كنند؟ اگر واقعا حاضرند، ما همه این اتهامات را به گردن می‌گیریم!
ما توهین چند سال پیش روزنامه اصلاح‌طلب و خط امامی «حیات نو» را به امام خمینی به عهده می‌گیریم!  كار خودمان بود.‌ ما اعتراف می‌كنیم كه اكبر گنجی هم نفوذی ما در جریان اصلاحات بود و به دستور مستقیم ما گفته بود «اكنون اندیشه‌های خمینی را باید در موزه‌های تاریخ جستجو كرد!» ما مسئولیت حملات پیاپی رسانه‌های اصلاح‌طلب را به اندیشه‌های امام خمینی به عهده می‌گیریم. ما آتش زدن عكس امام خمینی را هم در مراسم 16 آذر امسال به عهده می‌گیریم و اعتراف می‌كنیم در میان حامیان سبزپوش موسوی نفوذ كرده بودیم تا آنها را بدنام كنیم! (چون بعضی‌ سبزها ادعا می‌كنند كه اقدام تلویزیون در پخش این تصاویر، برای ضربه زدن به نخست وزیر امام بوده است! معلوم می‌شود كه این‌ آدم‌ها امام را برای خودشان می‌خواهند، نه برعكس، چون برای موسوی بیشتر ناراحتند تا امام خمینی!) اصلا حالا كه قرار است اعتراف كنیم، همه جملات زیر هم كار خودمان بوده كه با نفوذ به رسانه‌های اصلاح طلب آن را منتشر كرده بودیم:
«حكومت ولایی با حكومت جمهور در تعارض است» (راه نو 3 مرداد 77) «نظریه كشف در باب ولایت فقیه (دیدگاه امام خمینی) غیرعلمی و مخالف امنیت ملی است» (روزنامه جامعه 29 تیر 77) «جامعه ولایی انحصارگر و مستبد است» (پیام هاجر اردیبهشت 77) «ولایت فقیه یعنی خودكامگی و توسعه سیاسی نفی خودكامگی است» (نشریه آبان 10 مرداد 77) «نظریه عینیت سیاست و دیانت (دیدگاه امام خمینی و شهید مدرس) زاییده افكار عامیانه و قدیمی است» (نشریه آبان شهریور 77) «امام خمینی و شهید نواب صفوی خشونت‌گرا و كسروی و حكیمی‌زاده اصلاح‌طلب بوده‌اند!» (روزنامه نشاط اسفند 77) «ولایت فقیه همان دیكتاتوری صالحان است و نظام جمهوری به عنوان دستاورد بزرگ بشریت، بهترین راه برای جلوگیری از دیكتاتوری است» (روزنامه خرداد، مهرماه 78) «قطع رابطه با آمریكا، خواسته تحمیلی یك نفر بر كل مردم ایران است، دوران تك‌گویی به سر آمده است» (هفته نامه آبان شماره 265) «مبانی و اصول آیت الله خمینی كه متكی به فقه و سنت شیعه است، دیگر كارآمد نیست» (یوسفی اشكوری روزنامه جهان اسلام 11 خرداد 78)
حالا راضی شدید؟ این البته تنها بخش کوچکی از توهین‌های صورت گرفته به امام خمینی بود. اینها توهین به عكس امام نبود، توهین به اندیشه‌های امام بود. اتفاقا حرف ما این است كه مشكل اصلی این جماعت همان اندیشه امام است. این توهین‌ها هم از طریق تلویزیون پخش نشده بودند، بلكه توسط رسانه‌ها و روزنامه‌های دوم خردادی منتشر شده بودند. پس آقایان و خانم‌های سبز! بیایید و برای یك بار هم كه شده این اهانت‌ها را محكوم كنید. برای یك بار هم كه شده طلبكاری خودتان را از امام و انقلاب و از مردم كنار بگذارید. برای یك بار هم كه شده عناوین و القاب 20 سال پیش خود را كنار بگذارید و یار امروز امام باشید.
اینكه روبروی هم بنشینید و القاب و افتخارات گذشته خود را به همدیگر تعارف ‌كنید و به یاد همدیگر بیاورید و خودتان را خط امامی بنامید، چه مشكلی را حل می‌كند؟ تا كی قرار است با القاب 20 سال پیش زندگی كنید؟ اینكه برای رسیدن به مقاصد جناحی و سیاسی، خود را یار و یاور همیشگی امام بدانید، آن وقت كاری كنید كه در میان حامیان شما به امام بد بگویند و به او اهانت كنند، طبق چه معیاری پذیرفتنی است؟ اصلا چرا این جریان باید آنقدر بی‌در و پیكر باشد كه هر كسی حتی مخالف امام و اهانت‌كننده به امام هم عضوش باشد؟
می‌توان به هر بهانه‌ای و برای توجیه امروز خود، ادعا كنیم كه تنها یاران واقعی امام ما بودیم و ما هستیم. می‌توان تا همیشه تاریخ خودمان را نخست‌وزیر امام بدانیم و به دشمن امام هم نامه بنویسیم! می‌توانیم سر خود كلاه بگذاریم و همه اینها را توطئه برای حذف یاران امام بدانیم، مشكلی نیست اما مطمئن باشیم كه امروز با بیست سال پیش و ده سال پیش خیلی فرق دارد. مردم ایران هم خیلی با گذشته فرق دارند. اگر مردم روزی بخاطر احترام به امام، به وابستگان ایشان با هر طرز تفكری علاقه داشتند، امروز دیگر برای آدم‌هایی از جنس كروبی و موسوی سینه نمی‌زنند. چرا كه مردم عقلشان را تعطیل نمی‌كنند و دیگر به خاطر القاب و عناوین كسی را تقدیس نمی‌كنند. امروز رفتار و گفتار آدم‌هاست كه مورد قضاوت قرار می‌گیرد. اصلاح‌طلبان هم اگر واقعا می‌خواهند دوباره مورد اقبال مردم قرار بگیرند باید فكری برای این مشكل خود بكنند. یا حمایت اقلیت افراطی خود را بخواهند یا حمایت اكثریت مردم ایران را.


برچسب ها: سبزها و توهین به امام؟ محال است! ، سبز ، جنبش سبز ، سبز علوی ، امام ، خمینی ،
آخرین ویرایش: - -

 
پنجشنبه 3 دی 1388 05:02 ب.ظ
جمع کن وبلاگ مضخرفتو...
به خواست حق تعالی بر شما دروغگویان کثیف پیروز می شویم
راه سبز راه پیروزی
راه جوانان امروزی
فرزند آذربایجان
خدا یا حق را پیروز بدار

امام زمان را برسان و سبز علوی را بر تمام جهان بگستران
چهارشنبه 25 آذر 1388 09:57 ق.ظ
چهره واقعی سردم داران نظام برای تمام مردم که چشمشان را نبسته اند آشکار شده.پاره شدن عکس امام انقدر ناراحتی دارد یا مرگ مردم بیگناهمون؟واقعا پاره شدن عکس امام تا این حد که نشان می دهید نارحتتون کرد؟آیا با این اتفاق چیزی از مقام بالای ایشان نزد مردم کم شد؟کار صدا سیما از این لحاظ نادرست بود که حریم نگه نداشت چطور یک حرف رکیک یا سر برهنه ناموس مردم را تحت هیچ شرایطی نمایش نمی دهد این اتفاق را هم که توهین به امام بوده را نباید نمایش می داد.تظاهر و دروغگویی در همه جای این نظام رسوخ کرده و امیدوارم نتیجه این همه جنایتی که در حق مردم کردند هرچه زودتر ببینند.به خاطر حفظ خودشون از همه چیز می گذرند.یهتون پیشنهاد می کنم چشماتون را باز کنید تعصبی برخورد نکنید.
فرزند آذربایجان
دیدید گفتم هنوز مغزتون رو دارن پر می کنن زمانی که نمایش نمیدن می گین چرا نمایش ندادن ونمی تونن نمایش بدن دیدید که نمایش دادن و به ضرر شما تمام شد

چرا تا دیروز شعار می دادید استقلال آزادی جمهوری ایرانی ولی امروز شعار می دید استقلال آزادی جمهوری اسلامی ؟؟؟؟ شما کجا رو هدف قرار داده بودید چرا سریع تو دانشگاه ها عکس امام رو می گیرید و بیانیه می دید دلم براتون میسوزه برای این که مجبورید برای نشون دادن چهره بدتون به صورت یک چهره مثبت مجبورید عکسی رو در دست بگیرید که اصلا اعتقاد ندارید .!!
سه شنبه 24 آذر 1388 09:55 ب.ظ
شما نوشتین که انگار دانستن همیشه حق مردم نیست!
بله به نظر این طیف مردم باید از چیزهایی باخبر بشن که اونا مصلحت می دونن و به ضررشون نیست،حالا این اهمیت نداره که به ضرر اسلام هست یانه ؟چون شعار اصلی اونها جمهوری ایرانی بود.
ومن تنها می تونم بگم که خدایا روز به روز بر عزت امام شهدا بیافزای.
فرزند آذربایجان
خدایا بر عزت رهبر و ملت ایران اسلامی و امام شهدا بیفزای

و خدایا ظهور امام عصرمان را زودتر برسان
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.