تبلیغات
دولت مهر - سناریوی قتل ندا آقا سلطان

سناریوی قتل ندا آقا سلطان

جمعه 20 آذر 1388 06:11 ب.ظنویسنده : فرزند آذربایجان

 
سناریوی قتل ندا آقا سلطان

در این مستند معلوم می شود که ندا آقا سلطان با همکاری منافقین در لجظه فیلمبرداری از حود، با دستگاهی مخصوص خون را روی صورت خود جاری می کند...همچنین تناقض های آشکار عکس معروف ندا آقا سلطان با فیلم پخش شده از وی نشان از دروغگویی دشمنان جمهوری اسلامی میدهد.

ندا آقا سلطان در این سناریوی خود همکاری می کرده و پس از اینکه همراه با آرش حجازی و استاد موسیقی خود وارد آمبولانس برای عزیمت به بیمارستان می شده توسط منافقین کشته می شود.

کامنت زیر توسط یک دکتر گذاشته شده و دلایلی دیگر بر دروغ بودن پروژه را بیان کرده است. این کامنت در این همین پست قابل مشاهده هست:

سلام
فیلم ندا رو دیدم. بعنوان یک پزشک چند نکته جدید توجهم را جلب کرد . 1- لحظه اول که ندا روی زمین خوابیده صورتش کاملا تمیز است و مستقیم از گوشه چشم توی دوربین نگاه می کند از طرف دیگر آقای دکتر بی بی سی میگوید که تیر به aort خورده برای چنین مصدومی این مقدار هوشیاری و توجه به دوربین غیر ممکن است بلکه در همان ثانیه های اول مصدوم confuse می شود. 2- در لحظه اول هیچ خونی روی بدن ندا نیست اگر بر اساس ادعای دکتر بی بی سی خون از aort پاره شده فوران کرده و روی صورتش ریخته چرا بقیه بدن تمیز است ؟ چرا دست دکتر که ادعا می کند جلوی خونریزی را گرفته بوده خونی نیست ؟ 3- نمی شود aort پاره شود و ده پانزده ثانیه بعد مصدوم اینقدر هوشیار باشد و به صدای اطرافیان عمل کند و دستش را حرکت دهد و نمی شودهم زمان با همه اینها اینهمه خون از بینی مصدوم بعلت پارگی aort خارج شود خروج اینهمه خون از بینی مستلزم آنست که خون وارد ریه و مجاری تنفسی شود و آنرا اشباع کند و از راه دهان و بینی خارج شود . در چنین وضعیتی مصدوم نمی تواند بلا فاصله قبل از خروج اینهمه خون هشیار باشد.
در مجموع بنظر می رسد که پیمانکار مجری پروژه ایرانی بوده وگرنه از سازمانهای جاسوسی غرب توقع داشتیم تمیز تر کار کنند

دریافت کلیپ با فرمت wmv با حجم 35 مگابایت : مستقیم یا غیر مستقیم یا غیر مستقیم
دریافت کلیپ با فرمت 3gp با حجم 8.9 مگابایت : مستقیم یا غیر مستقیم یا غیر مستقیم

برچسب ها: سناریو ، قتل ، ندا آقا سلطان ،
آخرین ویرایش: - -

 
یکشنبه 20 دی 1388 09:12 ق.ظ
کدوم ابلهی این حرف ها رو باور میکنه؟!
شنبه 12 دی 1388 03:52 ب.ظ
خوب پسر عزیز برای همین سیاست و دیانت دولت است که درصد بیشتر مردم این سیاست و دیانت را نمی خواهند. در ضمن جواب سوالهای من را ندادی. و سخن دیگه اینکه به جای اثبات کردن جعلی بودن مرگ یک دختر مظلوم , به میان مردم برو و درد دل آنها را بشنو. رئیس جمهور شما ادعا کرده در ایران حتی یک نفر که به نان شبش محتاج است نداریم. در صورتی که خود من از جمله کسانی هستم که به این چنین خانواده هایی کمک مالی می کنم. دولتی که رئیسش اینچنین دروغ بگوید در دل هیچکس جایی ندارد. جالب است که یکی از خبرنگاران همین دولت سفری به سیستان و بلوچستان می کند و مشاهدات خود را می نویسد که وقتی خواندم گریه ام گرفت که بعضی از مردم در این استان حتی 100 تا تک تومانی هم ندارند, عزیز من لطفی کن و این چیزها رو ثابت کن. ثابت کن که بچه های روستاهای سیستان و بلوچستان کفش ندارند و با لاستیک ماشین برای خودشان پاپوش درست می کنند. ثابت کن که یکی از مراکز خصوصی در تهران که در جنوب شهر مدتی فعالیت می کرد و موسسه ای تشکیل داده بود برای بچه های فقیری که نمی توانستند درس بخوانند و اعلام کرده بود که خیلی از بچه های این خانواده ها فقط با چای و نان شکم خود را سیر می کنند ....
جواب هایت نه کسی را قانع کرده و نه چیزی را ثابت
جمعه 11 دی 1388 03:58 ب.ظ
با خواندن مطلبتان غم عالم به دلم نشست. من جز هیچ گروه و دسته ای نیستم نه موسوی و نه احمدی نژاد. و همیشه به این معتقد بوده و هستم که خداوند به بندگانش عقل سلیم داده است تا به واسطه ی آن در این کره ی خاکی درست زندگی کنن. من کسی هستم که در جریان اعتراضات مردم به چشم خودم شاهد کتک زدن مردم به وسیله ی نیروهای لباس شخصی یا همان بسیجی های فعلی بودم که چطور پیرزنی را که می خواست وساطت یک جوان بازداشت شده را بکند , چنان با زنجیری که در دستش بود به کمر پیرزن بدبخت زد که کمرش خم شد. آیا فیلم زیر گرفتن جوان بی گناه مردم توسط ماشین نیروی انتظامی هم سناریوی منافقین بود.آیا رویدادهایی که با چشم خودم دیده ام هم توهم است. آیا کارت بسیج کسی که ندا را هدف گلوله قرار داد را ندیدید. آرش حجازی باید از ایران می رفت چون دولت مهرورز به هیچ کس امانی نمی دهد. عزیز من دین یک موهبت الهی است که هیچوقت با سیاست عجین نمی شود. حتما این جمله را شنیده ای که می گویند سیاست پدر و مادر نمی شناسد, دین زبان خداوند است و خداوند بندگانش را به گفتار و کردار و عمل نیک فرا می خواند ولی سیاست حتی در کشورهای غربی که دموکراسی دارند هم با طرفند دروغ و فساد عجین شده. چقدر خوب میشد که پرونده ی دین را از سیاست جدا می کردیم.
و اما در اثبات کردن مرگ ندا و دیگران اعم از دولتی و مردم مطمئن باش که تاریخ همه چیز را اثبات خواهد کرد برای هر دو طرف, و آنوقت است که دلم می خواهد من و شما با همدیگر مواجه شویم تا ببینیم کدام یک اشتباه کرده ایم.
نکته ی دیگر اینکه انقدر نمک به زخم مادر این دختر نپاشید , نمی دانم ازدواج کرده ای یا خیر یا اگر هم متاهل هستی فرزندی داری یا نه. امیدوارم لذت پدر شدن را بچشی و آنوقت است که احساس یک پدر را که فرزندش را با خون و دل بزرگ کرده و در جوانی فرزندش شاهد پرپر شدن گلش شده را بیشتر و بهتر درک کنی.
با آرزوی سلامتی برای شما و همه ی بندگان خدا.
فرزند آذربایجان
سیاست ما عین دیانت ماست
پنجشنبه 10 دی 1388 05:38 ب.ظ
با سلام مجدد
من در کامت "دوشنبه 30 آذر 1388 11:34 ق.ظ" مفصل توضیح خدمتتون دادم که اون عکس ساختگی نیست و صرفا یک فریم از اون یکی فیلمیه که براتون لینکش رو گذاشتم. بنده هم با سختی زیاد تونستم اون فیلم رو ببینم (چون توی ایران سایت YouTube فیلتره) اما به شما اکیداً توصیه میکنم هر جور شده فیلم رو ببینید و بعد در موردش نظر بدید.
از شما انتظار نداشتم قبل از دیدن اون فیلم به کامنت بنده پاسخ بدید. اینکه فیلم را ندیده رد کردید به نظر من صحیح نیست.
ضمناً نکات دیگه داخل کامنت قبلی هم حائز اهمیت هستند.

لزومی نداره گفته بشه که واقعا خانم آقا سلطان توی اون صحنه واقعا کشته شده یا ساختگی بوده مهم گرداندگان جریان و عاملین اون هستند که ساختگی باشه چه واقعی.

باز هم همه رو به تحقیق و تقوا توصیه میکنم اگر به روز قیامت و حساب بعد از مرگ اعتقاد داریم.
پنجشنبه 10 دی 1388 05:38 ب.ظ
با سلام مجدد
من در کامت "دوشنبه 30 آذر 1388 11:34 ق.ظ" مفصل توضیح خدمتتون دادم که اون عکس ساختگی نیست و صرفا یک فریم از اون یکی فیلمیه که براتون لینکش رو گذاشتم. بنده هم با سختی زیاد تونستم اون فیلم رو ببینم (چون توی ایران سایت YouTube فیلتره) اما به شما اکیداً توصیه میکنم هر جور شده فیلم رو ببینید و بعد در موردش نظر بدید.
از شما انتظار نداشتم قبل از دیدن اون فیلم به کامنت بنده پاسخ بدید. اینکه فیلم را ندیده رد کردید به نظر من صحیح نیست.
ضمناً نکات دیگه داخل کامنت قبلی هم حائز اهمیت هستند.

لزومی نداره گفته بشه که واقعا خانم آقا سلطان توی اون صحنه واقعا کشته شده یا ساختگی بوده مهم گرداندگان جریان و عاملین اون هستند که ساختگی باشه چه واقعی.

باز هم همه رو به تحقیق و تقوا توصیه میکنم اگر به روز قیامت و حساب بعد از مرگ اعتقاد داریم.
فرزند آذربایجان
لازم نمی دونم جواب بدم چون همه چیز واضح هست و این آشوبگران دیگه جایی برای بحث منطقی نگذاشتند و مشخص شد این ها ضد دین هست و اصلا دین ندارن

عاشورا همه چیز رو مشخص کرد قربان امام حسین برم
پنجشنبه 10 دی 1388 12:48 ب.ظ
salam khaste nabashid
dasetun dard nakone va mamnoon babate film va roshan kardane afkare omumi
man film ro 1 bar nigah kardam vali natijeyee nagereftam shayd bavaretun nashe vali nazdike 20 bar film ro nigah kardam va kamel mushekafi kardam va bayd begam in senaruyoo tavahomi bish nist
neda vaghean morde va dar hamun sahne ham morde khoda biamorzatesh.
vali khodetun ba cheshmane baz film ro nigah konid say konid bedune taasob nigah konid va davari konid. bedune taasob

faghat ino begam ke age in ye senaroo bud niaz nabud ke in filmha ro bazi konan mitunestan kheili rahat yekio ajir konan va biado shelik kone va badesh dar bere masalan savare motor. hatman bayad intori film bazi mikardan ke badan shayd sooti dashte bashe tush.
in senaryoo ye tavahome

movafagh bashid
سه شنبه 8 دی 1388 02:45 ب.ظ
این نظام دیکتاتوری بالاخره روزی نابود می شه

تا کی می توانید مردم بی دفاع را بکشید ؟

هیچ کشور و دشمنی نمی توانست مثل شما به اسلام ضربه بزند که شما بدتر و شدیدتر از همه دشمنان اسلام این کار را کردید

فرق بین ولایت فقیه با هیتلر در چیست مگر نه آنکه هر دو حرف اول و آخر کشورشان را می زنند و آیا این عین دیکتاتوری نیست ؟

با عقل خود حقیقت را ببینید نا با تقلیدهای کورکورانه

زنده باد آزادی مرگ بر شیطان پلید و خون خوار که هر روز بیشتر خون مردم را می مکد
سه شنبه 8 دی 1388 02:01 ب.ظ
ابن مفاله کمال بیشرمی هست که حتی یک بچه نمیتونه این را باور کنه که اون مرحومه بیاد با منظور قبلی فیلم بازی کنه بعد توی کل دنیا پخش بشه و بعد منافقین در آمبولانس بکشنش؟ آیا شما انینقدر احمق هستید یا فکر میکنید کسانی که این اراجیف را میخونند از شما احمقتر هستند که این را باور کنند.بعدش هم اگر بناست که نظر من اول از تاییدیه شورای نگهبان را بگیره بعد نشان داده بشه پس امسمش نظرشنجی هست
سه شنبه 8 دی 1388 09:50 ق.ظ
عزیزم ! آقا رسول گل ، علیرغم اینکه شما و امثال شما اگر بنده رو ببینید از عوامل اجنبی و بیگانه و دشمن و از این جور شر و ورها میخونید ؛ بنده شما رو بعنوان یک ایرانی و هموطن میخونم . ولی عزیزم ما این کشور رو با چنگ و دندون نگه نداشتیم که دوستان شما بتونن راحت روی هموطنانمون اسلحه بکشن .
در ضمن یادت باشه تمام اون دستایی که به روی مردم بی گناه بلند شدن مطمئن باش یه روزی کوتاه میشن و صاحبانشون به التماس میفتن .
ایده و عقیده و مکتب شما ، هرچی میخاد باشه ، مهم نیست . برای من محترمه .
ولی این رو بدون که باید دست از خودسری و یکه تازی و دروغ پردازی برداشت .
متأسفانه من یک آدم بسیار ناسیونالیست هستم و مملکتم رو به هیچ عنوان حاضر به تعویض و یا فروختن نیستم .
این شماها هستید که اینجا دم از اسلام و یار و یاور و هم کیش و مسلمانی و غیره میزنید و ندای تظلم خواهی فلسطین رو سر می کشید ولی در عوض دوستان شما دارن پدر مردم رو بخاطر هیچ و پوچ تو خیابونا و بازداشتگاهها و زندانها در میارن . من حاضرم با شما رو در رو مناظره کنم .
و امیدوارم یک روز خداوند نور حقیقت و تسلیم واقعی در برابر خدا رو بر دل همتون بتابونه .
فرزند آذربایجان
خدایا خودت شاهد باش که این ها چه کردند و چه گفتند و چقدر مردم مسلمان و شیعه ایران به اینها و هموطنان با سر دلسوزی رفتارر کردند
خدایا تو شاهدی که در روز عزای سرور سالار شهیدان که به غیر از مسلمانان و شیعیان جهان مسیحیان و یهودیان هم به سوگ می نشینند ولی اینها چه کردند خدایا خودت جوابشان بده
سه شنبه 8 دی 1388 09:24 ق.ظ
واقعا برای تو و امثال تو متاسفم.خاک بر سر بدبختت کنم.
فرزند آذربایجان
من هم همچین دعایی برای شما دارم !!!!
یکشنبه 6 دی 1388 10:02 ب.ظ
جناب آقای مهندس بسیجی عقل کل
یک کلام مردم فریبی و شعر گفتن بس است....عاشورا هم آمدو آن چشاتونو باز کنید شاید عقلتون کار کنه
فرزند آذربایجان
عزیز دلم دیدم چه طور در عاشورای حسینی سوت و کف زدن و حرمت امام حسین رو نگه نداشتن و به چه اعمالی دست زدن

این شمایید که چشمانات را بستید برو اخبار رو مرور کن ببین خواهر زاده موسوی رو هم کشتن تا یک بار دیگه تحدیدش کنن که اگه عقب بکشه می کشنش

شما به خودتون هم رحم نمی کنید

خدا شما را هدایت کن
پنجشنبه 3 دی 1388 12:58 ق.ظ
آقای حاجیان

پژوهش و تحقیق قبل از هر نتیجه ای لازم است ، از مرگ ندا دو تا فیلم موجود است ، بهتر است فیلم دیگر را هم ببینید تا مجموعه ای از نتیجه هایتان را باطل ببینید بخصوص عکس معروف ندا و استدلالی که در فیلم موجود است .

یا علی
فرزند آذربایجان
داداش من هدف من تحلیل قضیه بود و خیلی خوشحالم که هر کسی بعد از نگاه کردن فیلم نظر خودشون رو اعلام می کنن ولی اگه دلیلی برای رد قضیه دارید بنویسید مثل دوران انتخابات نکنید فقط بگید (دروغ ممنوع) در حالی که ....
چهارشنبه 2 دی 1388 04:35 ب.ظ
در اسلام و همه دین ها هست که پشت سر مرده حرف نزنید !!!
چه کافر چه مسلمان


اون دنیا می تونی حلالیت بگیری آقای حاجیان!!!
اگه اشتباه کنی تو قیامت خدا چی داری بگی !!؟؟

ندا مرده ، پس دلیلی نداره که عکس یک دختر رو بزاری تو بلاگت و اینها رو بنویسی !
یک نگاه به جامعه کن ، این همه دختر ..... این همه پسر معتاد ، این همه پدر بیکار و مادرای زحمتکش .
اگه فکری داری ، فکرتو بزار رو حل مشکلات جامعه ات . کمکی کن به دوستات به جامعه ات به کشورت و به دنیا

بشین یک راهکار بنویس ، کمکی کن به دنیا برای نجات زمین ،لایه ازن ، مرگ حیوانها ، کاهش سکته مغزی تو افراد زیر 30 سال ، کمک به بیماران سرطانی که پول ندارند و....

نه یک مرده که حالا مرده و مادر و پدرش داغشو دارن و حالا اون هست و دستش کوتاه از دنیا
ما اگه بلدیم خودمونو از گناه حفظ کنیم

یا علی

اگه علی رو قبول داری سعی کن 1درصد از دین اونو تو زندگیت پیاده کنی

فرزند آذربایجان
داداش من من هم می دونم پشت مرده حرف زدن درست نیست در ضمن من پشت این خانم حرف نزدم و در فیلم و نوشته ها اعلام کردم که فریب یک عده رو خوردن و در اسلام و تاریخ نیز از این موارد هست و ما باید با دقت بیشتر از این موضوعات عبرت بگیرم حالا به خاطر این که در مورد ایشون نباید صحبت کنیم و درس عبرت نگیریم که مبادا پشتش صحبت می کنیم . این منطق صحیحی نیست.

در ضمن عکس رو من نگذاشتم این عوامل پشت صحنه بودن که فیلم و عکس رو انتشار دادن نه ما!!!!

من این روش رو کمک به فکر و دین مردم می دونم و اعتقاد دارم هر کسی با خداش باشه و از خداش بخواد موفق میشه نه این که به خاطر پول و مادیات دنیا به دنبال اهداف شوم یک عده باشه.

خدایا این بنده (خودم رو می گم) گناهکارت را به راه راست هدایت فرما
سه شنبه 1 دی 1388 08:16 ق.ظ
درگذشت مرجع تقلید عالی قدر و معلم اخلاق حضرت آیت الله منتظری(قدس الله نفسه الذکیه) را به شما حامیان احمدی نژاد و همچنین قاتلان ندا تسلیت می گوییم رییس جلمبور محبوب شما از شدت شعف حتی یک پیام تسلیت خشک و خالی هم نداد روزنامه سانسور و دروغ " ایران" هم اصلا به روی خودش نیاورد! صدا و سیمای میلی هم فقط به خاطر اینکه رهبر پیام داده بود یک خبر کوتاه داشت حامیان ریییس جلمبور روزبه روز از مرجعیت وروحانیت فاصله گرفته و به روحانیت درباری و ولایت نظامی نزدیک و از مردم دور می شوند
فرزند آذربایجان
شما روحانیت و مرجع تقلید هم سرتون میشه؟؟
سه شنبه 1 دی 1388 04:04 ق.ظ
سلام آقای محترم در مورد مطلب ندا آقا سلطان قطعا در دستگاه دولتی پزشکان حاذق تری هم هستند که بتوانند این حادثه را تحلیل کنند و بلافاصله با توجه به اهمیت موضوع، نتیجه آنرا در همان ابتدا از طریق رسانه عمومی بیان کنند ولی با توجه به پیشینه موضوع، چنین اتفاقی رخ نداده است که اگر چنین بود شما از آن مرجع یاد می کردید. آقای محترم، شما که فارغ التحصیل هستید بهتر می دانید که درج مطلبی بدون ذکر منبع موثق از درجه ی اعتبار ساقط است پس چرا در مورد جان یک هموطن، بدین راحتی تصمیم گیری می کنید و بر تصمیم خود پافشاری می نمایید. شما با استفاده از یک کلیپ جهت دار که صرفا زاییده تخیل سازنده است سعی در اثبات عقیده خود داری. در دنیای عدالت محور، عدالت این نیست که اطلاعات سانسور شده و تغییر داده شده در اختیار مخاطب قرار گیرد چرا که اگر ظلمی نبود برای سرپوش گذاشتنش به سانسوری نیاز نبود. عدالت این نیست که عالی ترین مقام کشور در پیام تسلیت به خانواده داغدار یک مرجع، او را نقد منفی نماید. عدالت این نیست که افراد را با توجه به اظهار نظر رسانه های خارجی دسته بندی کنیم، اگر مسلمانیم پس معیارمان باید چیز دیگری باشد. عدالت این نیست که نزدیک انتخابات حقوق مثلا فرهنگیان زیاد شود ولی بعد از آن با نزول حقوق و افزایش مالیات، حقوق این قشر زحمت کش از گذشته هم کمتر شود. عدالت این نیست که بنزین به 1.5 برابر قیمت بازار از ونزوئلا بخریم، به عراق و افغانستان فرآورده های نفتی، مواد غذایی، سیمان، حتی آجر و سبد پلاستیکی مفت بفرستیم ولی هم سن و سال های من و شما نیروی بی کار کشور را تشکیل بدهند. عدالت این نیست که در روستا ، هنگام ورود یک مقام کشوری، دستگاه پخش موسیقی و یا سیب زمینی مجانی بین کشاورزان توزیع گردد. اینها فریب است ظلم است. آیا شما تا حالا فکر کرده اید که این پولها از کجا می آید؟ آیا می دانید هزینه ساخت راه آهن شیراز-اصفهان که پس از عبور اولین قطار با سرعت 30 km/h ، کل خط بسته شد ولی خبر افتتاح آن نزدیک انتخابات تا مدتی مایه مباهات دولت بود از کجا آمده است؟ دوست من؛ چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید و الملک یبغی مع الکفر و لا یبغی مع الظلم
دوشنبه 30 آذر 1388 11:05 ب.ظ
ببخشین می خواستم ادرسو خصوصی برا خودتون بفرستم یادم رفت تیک بزنم
در ضمن پیشنهاد می کنم اجازه بدین دوستاتون نظر بدن تا خودتون
فرزند آذربایجان
اگه توجه کنید موافق ها مطلبی ننوشتن بالای 90 درصد مخالف هست و در ضمن من بیکار نیستم بیام خودم برای خودم نظر بنویسم
دوشنبه 30 آذر 1388 11:01 ب.ظ
با سلام
به ادرس زیر برید خوبه به دردتون می خوره

http://omolism.persianblog.ir/post/12/
فرزند آذربایجان
توصیه به دوستان که به لنک توجه کنند
دوشنبه 30 آذر 1388 07:59 ب.ظ
in dige maskhare tarin dorughie ke in modat shenidam
jay khejalat dare
فرزند آذربایجان
اینم نظری هست برای خودش
دوشنبه 30 آذر 1388 04:54 ب.ظ
علی یارت دوست عزیز فحاشی رو که شما شروع کردید ما که مودبانه با شما صحبت کردیم ولی شما پاسخ های پرت و پلا دادید
فرزند آذربایجان
من کی فحش دادم همه نظرات اینجا ثابت هست شما یک بار دیگه نظرات رو نگاه بیندازید
دوشنبه 30 آذر 1388 04:52 ب.ظ
در ضمن دروغ گویی شما برادر با راه اندازی این وبلاگ و مطالب آن قبلا ثابت شده بود و نیازی نداشت که من ثابت کنم شما ظاهرا فیلم های غیرمجاز جیمز باندی و کارآگاهی زیاد می بینید!
و حساب من البته از حساب شما جداست چون من هرگز از کسانی که دستشان به خون آغشته است دفاع نکردم و گناهشان را نخریده ام
فرزند آذربایجان
من نیازی به اثبات شما نداشتم من هم فقط به هدفم رسیدم و اون اینکه تکلیفم رو انجام داده باشم . من اینها رو فرصتی کوتاه در زندگیم می دونم تا ازش به بهترین نحو استفاده کنم .

یک جمله هست که میگه در مقابل خوبی تا بدی نباشه به هیچ عنوان قابل لمس نمیشه !

یا علی
دوشنبه 30 آذر 1388 04:38 ب.ظ
جناب احمق نادان من می خواستم به طور منطقی و مودبانه با شما بحث کنم اما ظاهرا شما هم مانند بقیه دوستانتان بی ادب هستید جواب های شما را خواندنم به هیچ کدام از سوالات من پاسخ نداید اگر لازمه سوالاتم رو تکرار کنم پاسخ سوال اول تا چهارم رو که اصلا ندادی در مورد سوال پنجم هم خوب شد قوه مزدور قضاییه کثافت هایی مثل شما رو در جریان گذاشتند ما افتخار می کنیم که خودی نیستیم ودر جریان امور مثل شما قرار نمی گیریم در ضمن ترسو هم خودتی و بابات آخر هم اینکه هیچ کس رو نتونستی قانع کنی حداقل خود احمقت چند تا کامنت بذار!!
فرزند آذربایجان
ما مثل شما زود جوش و بدون صبر و فحاش نیستیم .
حالا مونده به خودتون و وجدان خودتون

و در ضمن ما برای خودمون کامنت درست نمی کنیم (ظاهرا شما چنین کاری می کنید)

این نشون میده که ما در هدفمون موفق هستیم و زمانی که مخالفانمان حرفی برای گفتن ندارن فحاشی می کنن

یا علی
دوشنبه 30 آذر 1388 04:13 ب.ظ
عزیزم شما کلا چیزیی‌ که لازمه نمیبینید به طور مثال ثروت آقای محصولی نمونه دیگه مدارک جعلی آقایان وزیر نمونه زیاده اما باید ببینم شما چه چیزی دوست دارین ببینین اگر شما فیلمهای بعد از جریانات ۲۵ خرداد را از صدا و سیمای مثلا ملی‌ ندیدین اون دیگه خیلی‌ خنده داره.... مگه شما هم ماهواره نگاه می‌کنین....
فرزند آذربایجان
ماهواره نگاه کردن عیب نیست چه طور و با چه هدفی نگاه کردن مهم هست!

تحلیل کردن و کنار هم قرار دادن درست هست.

این شبکه bbc و voa شما ترفندی داره که خیلی خوشم میاد ، میگه 1000 تا راست بگو برای یک دروغ بزرگ

یا علی
دوشنبه 30 آذر 1388 03:40 ب.ظ
عزیزم یه کم نوشته هارو دقیقتر بخون منظور از استاد آقای دکتر حجازی نیست منظور اون پیرمردی که داد می‌زنه ندا بمون بعد صدا و سیمای ایران از ایشون فیلم تهیه کرده. یکم تعصبات کور رو کنار بذارین. اگر کسی از گروه شما این کارو نکرده پس چرا سنگ قبر این خدا بیامرز رو شکستن؟ عزیزم روزگار خیلی‌ کوتاهتر از اونی‌ هست که فکر می‌کنی‌ به امید اون روزی که چشم تو چشمت نگاه کنم و در دادگاه عدل الهی ببینیم کدوم اشتباه کردیم و کی‌ داره به مردم خیانت می‌کنه من آدرس ایمیل هم برات میزارم که متهم به ترس نشم. چون چیزی واسه از دست دادن ندارم
لطفا جواب
فرزند آذربایجان
من فیلمی که شما می فرمایید ندیدم لینکی به من بدید تا ببینم و این چه ربطی به ماجرا داره؟؟؟؟
دوشنبه 30 آذر 1388 11:34 ق.ظ
دوست عزیز جناب آقای حاجیان
با سلام
لازم به ذکر است که بنده از جناح طرفدار مهندس موسوی موسوم به جناح سبز نیستم. اما نکته ای را برای روشن شدن اذهان لازم میدانم بگم که انتظار داشتم خود شما قبل از ارسال این فیلم یا تهیه آن (اگر خود شما انجام داده اید) عرض کنم:
در این روزگار فتنه، لازم است وقتی چنین نظراتی می خواهد ارائه شود باید تحقیقات کامل (حداقل در حد توان) انجام بگیرد تا باعث دامن زدن به فتنه نگردد. کافی بود شما یک جستجوی مختصر در اینترنت میکردید (کار که من دیروز بعد از دیدن این فیلم) کردم. در سایت wikipedia و youtube یک فیلم دیگر از این صحنه [قتل] وجود دارد که نظرات ارائه شده در فیلم شما را رد میکند. اگر اشتباه نکنم باید آدرس اینا باشن http://www.youtube.com/watch?v=ZWBUzZ59ZX4 و http://www.youtube.com/watch?v=F80qvE973Xo چون فیلترشکن ندارم نمیتونم چک کنم.

1. عکسی که ادعا میشود با فوتوشاپ ویرایش شده یک فریم از آن فیلم است و طبیعتاً فوتوشاپی نیست
2. اونی که در دست ندا به عنوان یک ظرف حاوی خون تلقی می شود به اعتقاد من چیزی نیست به جز خونی شدن دست ندا و نه هیچ شیئی
3. در فیلمی جدید که پیدا کردم و خدمتتون گفتم در یک صحنه خون از بینی ندا جاری میشود که نقض کننده جریان خون به سبب جاری کردن ساختگی می باشد

به اعتقاد من کشته شدن ندا در آن صحنه محرز و قطعیست اما اینکه چه کسی و با چه هدف و قصدی این کار را کرده جای تحقیق داد.

توصیه میکنم به تمام دوستان چه طرفداران دولت و چه مخالفان تمام نظرات خود را پس از تحقیق از جوانب مختلف ارئه کنن. اینترنت بهترین وسیله تحقیق است که همه شما با آن آشنایید.
فرزند آذربایجان
1- خوب پس چرا در وسط پیشانی هیچ خونی وجود نداره؟؟؟؟ زمانی که عکس گرفته شده در فیلم هم نشون داده میشه زمانی هست که در پیشانی فرد خون وجود داره
2- اگه به اعتقاد شما خون هست چرا چند ثانیه بعد کلا پاک میشه؟؟؟؟
3- به علت فیلتر بودن سایت یوتیوب نتونستم ببینم اگه میشه یک لینک دانلود معرفی کنید تا موشکافی کنیم.

خوب در مورد توصیه آخر من نیازی نداشتم که بدونم و اینهمه با افراد صحبت کنم و دونه دونه و با حوصله پاسخ بدم من به این اعتقاد دارم یک عده واقعا دنبال این هستن که به مملکت اسلامی ما ضربه بزنن و یک عده به خاطر قدرت طلبی از جوانان و احساسات اونها سوء استفاده میکنند به همین خاطر این مطالب رو مینویسم که برای چند روزی که در دنیا هستیم به فکر نزدیک شدن به خادا باشیم نه نزدیک شدن به افراد و به اونایی که به من میگن چقدر گرفتی که اینهمه طرفداری می کنه داداش من به خاطر عقایدم کار می کنم و به خاطر خدا این احمدی نژاد هم تا 4 سال هست بعد نیست و تا زمانی که رهبری هم حمایت می کنن و تاکید دارن که مسیر درست هست و خوب اشتباهاتی دارن که باید اصلاح کنن ما هم پیرو ولایت هستیم و قبول داریم.

دوشنبه 30 آذر 1388 11:21 ق.ظ
دوست عزیز جناب آقای حاجیان
با سلام
لازم به ذکر است که بنده از جناح طرفدار مهندس موسوی موسوم به جناح سبز نیستم. اما نکته ای را برای روشن شدن اذهان لازم میدانم بگم که انتظار داشتم خود شما قبل از ارسال این فیلم یا تهیه آن (اگر خود شما انجام داده اید) عرض کنم:
در این روزگار فتنه، لازم است وقتی چنین نظراتی می خواهد ارائه شود باید تحقیقات کامل (حداقل در حد توان) انجام بگیرد تا باعث دامن زدن به فتنه نگردد. کافی بود شما یک جستجوی مختصر در اینترنت میکردید (کار که من دیروز بعد از دیدن این فیلم) کردم. در سایت wikipedia و youtube یک فیلم دیگر از این صحنه [قتل] وجود دارد که نظرات ارائه شده در فیلم شما را رد میکند. اگر اشتباه نکنم باید آدرس اینا باشن http://www.youtube.com/watch?v=ZWBUzZ59ZX4 و http://www.youtube.com/watch?v=F80qvE973Xo چون فیلترشکن ندارم نمیتونم چک کنم.

1. عکسی که ادعا میشود با فوتوشاپ ویرایش شده یک فریم از آن فیلم است و طبیعتاً فوتوشاپی نیست
2. اونی که در دست ندا به عنوان یک ظرف حاوی خون تلقی می شود به اعتقاد من چیزی نیست به جز خونی شدن دست ندا و نه هیچ شیئی
3. در فیلمی جدید که پیدا کردم و خدمتتون گفتم در یک صحنه خون از بینی ندا جاری میشود که نقض کننده جریان خون به سبب جاری کردن ساختگی می باشد

به اعتقاد من کشته شدن ندا در آن صحنه محرز و قطعیست اما اینکه چه کسی و با چه هدف و قصدی این کار را کرده جای تحقیق داد.

توصیه میکنم به تمام دوستان چه طرفداران دولت و چه مخالفان تمام نظرات خود را پس از تحقیق از جوانب مختلف ارئه کنن. اینترنت بهترین وسیله تحقیق است که همه شما با آن آشنایید.
فرزند آذربایجان
جواب دادم تکراری هست

حالا قرار دادم نگویند که رد کردم و فیلتر !!!!!!!!

یا علی
دوشنبه 30 آذر 1388 01:41 ق.ظ
age nemitarsi vase chi commentaye golchino mizari? mage man to commente ghablim gheyre vagheiyat chize dige gofte bodam?natars un harfaye man baes nemishe in bloge zepertiye nto filter beshe.aslan mage bloge shoma mahmodiya filteram mish?hamash vase eslah talabast ke filter mishe.
فرزند آذربایجان
من واقعا دیگه نمی دونم به شما چی بگم کدوم نظر شما رو تایید نکردم؟؟
چرا که فیلتر نشه ؟؟
میشه خوبم میشه (قبلا به خاطر همین کار در یک وبلاگ دیگه ام فیلتر میشد)
یکشنبه 29 آذر 1388 01:34 ب.ظ
من می خواهم به تمام دوستان پیشنهاد کنم خودشونو به یک چشم پزشک فوق تخصص نشان بدهند و از آقای حاجیان می خواهم این کامنتها را به همراه فیلم برای وزارت بهداشت و درمان بفرستند احتمالا در آینده ما با بحران کم بینایی یا نابینایی مواجه می شویم.
من ممکنه ایمان و اعتقاد درست و حسابی نداشته باشم ولی اینقدر تعصبی نیستم که این مدرک به این تابلویی را رد کنم
از شما آقای حاجیان هم ممنونم
فرزند آذربایجان
خدا رو شکر چشموتون شفا یافت!!!
یکشنبه 29 آذر 1388 11:16 ق.ظ
شرمنده بازم مزاحمت میشم
من بعد از انتخابات اخبار بشدت دنبال می کردم
تقریبا یک هفته بعد از ترور ندا خانم تلویزیون ایران فکر کنم شبکه یک بود یا اخبار 20:30 استاد موسیقی ندا رو آورد باهاش مصاحبه کرد و رفتن داخل همون کوچه ای که ندا تیر خورد صحنه رو بازسازی کردن شبکه خارجی در کار نبود پس استاد موسیقی ندا داخل ایران بود، باید به جای مصاحبه باهاش برخورد میشد(اگه سناریو شما درست باشه)
ثانیا این همه آدم دور و بر ندا خانم بودند یعنی همه منافق بودن هیچ کس نبود که بیاد و حقیقت رو کنه؟ راننده اورژانس چی؟ این قضیه با او هم هماهنگ شده بود؟ راننده حتما باید در جریان باشه دیگه!!!!!
در کل این سناریو واقعا غیر ممکن به نظر میاد
فرزند آذربایجان
اینم یک نظری هست!!!
عقل سلیم هر چی بگه درسته!!!!
یکشنبه 29 آذر 1388 07:51 ق.ظ
من نمی دونم اینها چه ربطی به دولت مهر كه دم ازش میزنیدداره اینها به دستور شخص دیگه ای مردم رو كشتند.
انقدر جو زده نشو احمدی نژاد مترسكی بیش نیست اون هم از نوع ........ حالا گیرم این فیلم بوده اونها كه خود این حكومت میگه كشته شده اند رو چی میگید اونها رو هم منافقین كشته اند.
یکشنبه 29 آذر 1388 03:19 ق.ظ
خوبه اینقدر جرئت نداره که بذاری کامنت مستقیم گذاشته بشه!!!
فرزند آذربایجان
اینو چند بار توضیح دادم افراد مریضی هستن که فحش در وبلاگ قرار می دن و این باعث فیلتر شدن وبلاگ میشه و خواهش می کنم مطالبتون هم اگه مخالف من باشه بدون فحش بزارید تا هم جواب بدم و هم در نظرات قرار بدم

یا علی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

نمایش نظرات 1 تا 30