تبلیغات
دولت مهر - پیش به سوی انتخابات 92

پیش به سوی انتخابات 92

پنجشنبه 28 خرداد 1388 12:06 ق.ظنویسنده : فرزند آذربایجان

 
سخن گفتن از آینده اگر چه در نگاه اول به واسطه متغیرهای مختلف تأثیرگذار ممتنع به نظر می رسد اما بررسی سیر تحولات سیاسی کشور می تواند دورنمای درستی را پیش روی تحلیلگران سیاسی قرار دهد. مسلماً طی این سال‌ها، مردم حرف ها و جریان های مختلفی را آزموده اند و در عین حال، نظام خط سیری مشخص و قابل بازخوانی را پشت سر گذاشته است. خط سیری که عدول از آن در بسیاری از حوزه ها امکان ناپذیر می نماید. در کنار هم قرار دادن همین موارد است که چارچوب گفتمانی و مختصات انتخاباتی سال 92 را قابل حصول تر و شفاف تر می کند و در این چارچوب است که می توان برآورد قابل اطمینانی از آینده به دست آورد و گام های آتی را طراحی کرد.

انتخابات های گذشته از یک واقعیت انکارناپذیر حکایت داشته و آن این است که شعارهای هنجارشکن و رادیکال نه تنها از اقبال عمومی مردم برخوردار نبوده و نیستند بلکه نفرت عمومی را به همراه خواهند داشت. آرای حداقلی مصطفی معین در انتخابات ریاست جمهوری نشان داد کسانی که همچنان درصدد خروج از حاکمیت هستند، با این شعارها و شفافیت های این چنینی هیچ گونه مطلوبیت و جایگاهی بین مردم پیدا نخواهند کرد. یکی از دلایلی که کروبی را نیز از آرای انتخابات نهم به زیر کشید، آزمودن دوباره همین تجربه بود. او خواسته یا ناخواسته پلی شد برای بقای یک گفتمان سوخته و برانداز. وی در این مسیر هشدار دلسوزان را نیز نپذیرفت و همچنان به خیال فراخواندن آرای اقلیتی ساختارشکن بی محابا تاخت و البته نتیجه اش را هم دید.

سوم تیر روز احیای یک گفتمان بود. گفتمانی که متعلق به انقلاب و خط امام بود و داعیان دروغین خط امام سال های سال شعارها و تئوری های ترجمه ای غرب را در منش و روش جایگزین آن کرده بودند. سوم تیر فرصتی بود برای پیدا کردن یک گمشده؛ و آن همان آرمان ها و باورهای اصل انقلاب بود. فضای چهار سال حکمرانی دولت نهم آن چنان بود که رقبای سیاسی دولت ناگذیر بودند در این فضای گفتمانی سخن بگویند. شاید از همین رو بود که لیبرال های کارگزارانی راست به میرحسین چپ پناه آوردند تا بلکه با شعار ساده زیستی و مردم گرایی و تبیین بدل گفتمانی دولت بتوانند کاری از پیش ببرند. این همه البته با شفاف شدن فضای سیاسی کشور و درایت و آگاهی مردم راه به جایی نبرد و مردم سکه اصل را شناختند.

کسانی که بعد از چهار سال چون اصحاب کهف سکه شان در میان مردم ارج و بهایی نداشت، در 8 سال یعنی در سال 92 نخواهند توانست بار دیگر از جامعه مدنی و لیبرال دموکراسی غرب حرفی به میان بیاورند. این شعارهای ترجمه ای دیگر برای مردم تکراری و خسته کننده است. این شعارها به قبرستان تاریخ پیوسته است و حکایت اصلاحات حکایت زنی است که شیون کنان به کودک از دست رفته خود روحیه می دهد که عزیزم نگران نباش! تو هنوز زنده‌ای!

ضمانت اجرایی حفظ این خط سیر همان عمود خیمه نظام مردم سالاری دینی یعنی رهبری است. مقام معظم رهبری حتی در گرماگرم رقابت های انتخاباتی هم برای آنکه برخی خطوط اصلی گم نشود به میدان آمدند و رسما در خصوص برخی مسائل مثل سیاست خارجی سخن گفتند. این بدین معنی است که برخی خطوط اصلی، جاده یک طرفه ای را می ماند که در چارچوب نظام کسی حق و توان عدول از آن را نخواهد داشت. علاوه بر اینکه ثبات بیشتر شرایط کشور و تجربه سی سال گذشته مانع برخی مصلحت سنجی ها خواهد شد.

این بدین معنی نیست که امکان تغییر سرعت و شتاب حرکت در این راه وجود ندارد؛ بلکه بدین معنی است که این مسیر، مسیر نظام و آرمان های انقلاب است و این فضای گفتمانی تخلف ناپذیر خواهد بود. کسانی که بعدها خواهند آمد نمی توانند بی توجه به محرومین، روستاها و مناطق دورافتاده باشند. نمی توانند همه ایران را تهران تلقی کنند. از یک سو مردم به بازگشت از این مسیر اقبال نشان نخواهند داد و از سوی دیگر نظام پذیرش بازگشت از اصول را نخواهد داشت. این همه یعنی اینکه میدان گفتمانی انقلاب در حال نهادینه شدن است. انقلاب به سمت تشکیل "دولت اسلامی" پیش می رود تا "کشور اسلامی" را رقم بزند و "حکومت جهانی اسلام" و "تمدن اسلامی" را به انتظار بنشیند. این یعنی قاعده حرکت در مسیر ظهور.

نکته دیگری که می توان مورد توجه قرار داد به تاریخ سپرده شدن شعارها و وعده و وعیدهای عوام فریبانه است. کسانی که در بازه زمانی انتخابات ها گمان می کردند با پرداخت پول به مردم و افزایش "فی" می توانند آرای مردم را به سبد خود سرازیر کنند، دیگر می دانند مردم این گونه سخن گفتن ها را باور نخواهند کرد. مردم ریاکاری در برخورد را درک می کنند. به کسی اعتماد می کنند که ساده و بی تکلف با آنها سخن بگوید. در واقع مصاف انتخاباتی 92 نیز مصافی است که در آن بیش از هر چیز باید اعتماد مردم را جلب کرد و مردم به کسانی اعتماد می کنند که درصدد گرفتن داشته هایشان از آنها نباشند.

مردم فریب تغییر رنگ و لعاب و تغییر دکور برخی احزاب سیاسی را نمی خورد؛ چنانکه این بار نیز نخوردند. مردم واقعیت ها را درک می کنند. لذاست که جبهه اصلاحات باید تکلیف خود را با خواست مردم روشن کند و گرنه شکست خورده انتخابات 92 هم خواهد بود. اصلاح طلبان و صحنه گردانان پشت پرده آن در این چهارسال بیش از پیش بی رقبتی مردم به رویکردهایشان را درخواهند یافت. تولد جریان و حزبی جدید مثل گذشته و برای فرار از شکست نیز بعید به نظر می رسد و البته فایده چندانی بدون تجدید نظر در رویکردها نخواهد داشت. اصلاحات باید تکلیفش را اول با خودش و آرمان های به تاریخ پیوسته اش و بعد با مردم، انقلاب و آرمان ها و خط امام روشن کند.

دیگر امکان دل بستن به حمایت شخصی خاص و چهره ای مثل هاشمی هم برای اصلاح طلبان وجود نخواهد داشت؛ چرا که در این چهار سال سایر هیمنه های ساختگی و دورغین هم خواهد شکست و فرو خواهد ریخت. امکان دلبستن به آنچه تا دیروز "آرای خاموش" می خواندند، نیز فراهم نخواهد آمد چرا که این تلقی، جز یک تلقی موهوم و خیالی نبود و انتخابات دهم این واقعیت را ثابت کرد.

انتخابات 92 تداوم خط انقلاب و فسادستیزی را رقم خواهد زد. بازگشت به اصول مسئله ای است که در این چهار سال رقم خورده و در چهار سال آتی نیز رقم خواهد خورد و انتخابات 92 نیز تداوم پایبندی به اصول خواهد بود. کسانی که طالب تداوم حیات سیاسی خود هستند، باید به خط امام برگردند و جایگاه ولایت و مردم را برای خود بار دیگر هجی کنند. قطعاً پیروز انتخابات 92 هم خط امام خواهد بود.

برچسب ها: پیش به سوی انتخابات 92 ، خط امام ، خط امامی ، احمدی نژاد ، دولت دهم ، دولت نهم ، دولت یازدهم ،
آخرین ویرایش: - -

 
پنجشنبه 15 بهمن 1388 09:17 ق.ظ
تو میتونی به من بگی چرا هیچ انتقادی بر علیه دولت پذیرفته نیست من؟ چرا هر وبلاگی که زده میشه فیلتر میشه هر کتاب روشنگرایانه ای حتی از آقای مطهری سانسور میشه هر کسی که میخواد در جهت مخالف هر حرفی بزنه ساکتش میکنن و... اگر کسی از خودش و کاراش اطمینان داشته باشه مگه از اینگونه بحث ها میترسه که فضا رو ببنده اجازه میده که مردم همه نظرات رو بشنوند و خودشون تصمیم بگیرند.
چرا به بقیه ادیان توجهی نمشه؟(من خودم شیع هستم)
من در انتخابات شرکت نکردم چون این کاندیدا ها رو قبول نداشتم حالا بد یا خوبش بماند.
چرا در رسانه ب اصطلاح ملی و روزنامه های منصوب به دولت اینقد به بعضی شخصیت ها مثل آقای کروبی و هاشمی و خاتمی و.... بی احترامی میشه؟
اگه این آقای موسوی و کروبی و خاتمی و مخصوصا هاشمی و... عامل دست امریکا واسراییل و انگلیس هستند که باید به اصل انقلاب شک کرد و فاتحه نظام رو خوند.
در ضمن باید بگم که مطالعاتت رو بیشتر کن حتی با همین کتابهای معدود و سانسور شده و پای صحبت همه بشین ببین چی میگن نه یه گروه خاص.
فرزند آذربایجان
داداش من این چه ربطی به اصل انقلاب داره حالا من بیام یه زمانی خوب باشم ولی بعد از این که به یک پستی رسیدم و از روی اینکه وسوسه بشم و این نفسیات بر من غلبه کنه و وام های کلان رو به خاطر روابطم بگیرم و ... و منحرف بشم این دلیل بر اصل من میکنه

اونطوری باید بگیم که وقتی بچه ای به دنیا میاد چون پاک بوده الان هم پاک هست !!!
چهارشنبه 23 دی 1388 08:54 ب.ظ
جیره خور
یکشنبه 3 آبان 1388 03:52 ب.ظ
مرگ بر دیکتاتور
فرزند آذربایجان
بله همین طور هست مرگ بر دیکتاتور
جمعه 1 آبان 1388 03:57 ب.ظ
سلام

به روزم با:

"نظر شهید مطهری در مورد علوم خطرناک برای مستبدین"
http://siasat-rooz.mihanblog.com/post/63

"رفتار حضرت علی (علیه السلام) با مخالفان"
http://siasat-rooz.mihanblog.com/post/59

التماس دعا

دوشنبه 27 مهر 1388 12:14 ب.ظ
مصباح یزدی یكی از سركردگان پشت پرده دایره مذاهب و مسئول بسیاری از حركت های ضد بشری مانند شكنجه‌ها، اعدامهای خاموش، ترورها، محكومیت‌های غیرعادلانه، دروغ پراكنی‌ها و شایعه‌سازیها و جعل اخبار و...
سه شنبه 7 مهر 1388 08:13 ب.ظ
من نمیدونم آقای رییس جمهور تا کی می خواد از مشایی(دوست مردم اسراییل) حمایت کنه و مدام پست او را بالا ببرد.
رییس جمهور داره بخاطر مشایی(پدر عروسش)مقابل سخنان مقام معظم رهبری می ایسته.
اگه وضعیت به همین روال پیش بره 63% که به ایشان رای دادند از رایشان پشیمان می شوند.
فرزند آذربایجان
شما نگران نباش
سه شنبه 7 مهر 1388 08:02 ب.ظ
هر آدم عاقلی می دونه 85% که در انتخابات شرکت کردند(به قول خودتون حماسه 45 میلیونی)درصد بالایی از آن تا بحال پای صندوق رای نرفته بودند.
حالا به نظر شما این اکثریت بخاطر کاندیداتوری آقای احمدی نژاد پای صندوق رفتند یا بخاطر اینکه او دوباره انتخاب نشود و این وضعیت تغییر کند
فرزند آذربایجان
به خاطر اینکه حقیقت رو میگه و همه اونایی که دارن با وعده و و عید الکی صحبت می کنن پوزشون رو به خاک می ماله
سه شنبه 7 مهر 1388 12:14 ب.ظ
سلام ببین دوست من ما با احمدی نژاد و امسال اون کاری نداریم چون ادم نیستن و نمی گیم که میر حسین پسر پیغمبره مشکل ما این مسولان نظام هستن که به نام اسلام دارن هی میخورن نمونشم همین هاشمی و دارو دستش ولی انصافا هاشمی اگه میخوره اگرم کار نکنه گند نمیزنه(با همه ی شما هستم برید بشینید یکم منطقی فکر کنید تا راه رو پیدا کنید
پیروز باشید
دوشنبه 6 مهر 1388 08:37 ب.ظ
اگه مطمئنی که ریس جمهورت، درسته، بذار نظرات بدون تایید به وبلاگت بره تا ببینی که ما سبزها بی شماریم

تولدت مبارک میر حسین
فرزند آذربایجان
ببین دی دی بازم اشتباه کردین و بازیچه دست شدید اینم بدون اینم یک سناریوی جدید بود برو ببین تولد موسوی کی هست بعدا اظهار نظر کن
دوشنبه 6 مهر 1388 08:35 ب.ظ
تولدت مبارک رئیس جمهور سبز

ما بیشماریم
فرزند آذربایجان
ببین دی دی بازم اشتباه کردین و بازیچه دست شدید اینم بدون اینم یک سناریوی جدید بود برو ببین تولد موسوی کی هست بعدا اظهار نظر کن
پنجشنبه 26 شهریور 1388 03:10 ق.ظ
مغز شما بسیجی هارو خیلی با احترام گذاشتند یه گوشه بجاش یه بیل پهن ریختند.ای کاش چشم بینش داشتید و کشته شدن برادرانمان را میدیدید. رای ما به موسوی جریان بد و بد تر بود. نا گفته نماند که یکی از بهترین دولت ها دولت اقای موسوی بوده!!!
فرزند آذربایجان
دیدیم که داشتین سعی می کردین تعداد کشته هاتون رو به 72 برسونین
اونم به چه شکلی این سناریو هم با شکست مواجه شد
چهارشنبه 25 شهریور 1388 04:37 ب.ظ
سلام
با مطلبی با عنوان «روز «قدس» اشتباه نمی کنیم!» به روز هستم.
http://bloodmoney.mihanblog.com/post/29
یا علی
پنجشنبه 19 شهریور 1388 03:11 ب.ظ
to ro ham gol zadan bad bakht
فرزند آذربایجان
علی جون می بینم که شما هم بازیچه دست شدی
خوب ایراد نداره ما شما رو بازم دوست داریم
دوشنبه 2 شهریور 1388 10:51 ق.ظ
با سلام بر دوستداران ایرانمان به موج ما بپیوندید

شکایت رسمی بر کارهای اقای موسوی

لینک ادرس

http://www.mojeghanoon.comبرای مبارزه با اوباشهایی با لباس سبز و به بهانه انتخابات دست بر بهم زدن کشورمان دارند

برای همسو شدن با موج ما امضا نمایید

لینک ادرس

http://www.obash.info/Petition.aspx


ما عهد میبندیم تا این اقایان محاکمه نشوند و از عملکرد اشتباه شان دست بر ندارند میاستیم***********************************************************

من ایرانی میگویم اقای موسوی:
راستی مگر این شما نبودید که می گفتید " همیشه اصل را در حفظ نظام می دانم" مگر این شما نبودید که می گفتید " رهبری محور وحدت ماست"؟؟ مگر این شما نبودید که از قانوگرایی می گفتید و احترام به قانون؟؟؟ آیا باید آن موسوی را که بزرگترین گناه رقیب را دورغگویی می دانست دروغگو بخوانم؟آیا بر کرور کرور اسلحه ای که به نام حمایت از موسوی وارد ایران شده چشم غفلت ببندم؟؟ آیا از همنوایی موسوی با باقیماندگان پهلوی و کومله و توده و مجاهدین سخن نگویم؟؟؟
آیا از کنار خونهای ریخته شده ، مسجدهای سوخته شده ، مالباخته های بر خاک سیاه نشسته و... به راحتی بگذرم؟ آیا گمان می برید با انداختن اینها بر گردن حاکمیت خود را همچنان در لباس ناجی خلق پنهان می کنید؟؟؟
آیا فراموش کنم که شعار این " نخست وزیر امام" قانون گرایی بود؟

پنجشنبه 22 مرداد 1388 01:23 ب.ظ
سلام.رسول جان لینکت کردم.نمیدونم چجوری این آمار وبلاگت اینقدر زیاده
فرزند آذربایجان
خوب باید همیشه به روز باشی و مطلب اضافه کنی

و با اونایی که بازدید زیاد دارن و به روز هستن تبادل لینک بکنی
چهارشنبه 21 مرداد 1388 11:17 ب.ظ
salam.aga rasool hajian man chandin bare sar mizanam be webloget vali aslan update nemikoni.khoshhal mishim az matalebe jadid bahremand shim
pirooz bashi
فرزند آذربایجان
وبلاگ شما حذف شده بعد از این منم به روز می شم
پنجشنبه 8 مرداد 1388 03:41 ق.ظ
اخه گول زدن مردم تا کی؟
چهارشنبه 7 مرداد 1388 12:58 ب.ظ
با سلام،لطفا به وبلاگ خبری جنجالی وصریح ما بیایید و در نظرسنجی جنجالی و مهم آن شرکت کنید.این نظر سنجی در مورد انتخابات است.
دوشنبه 5 مرداد 1388 06:09 ب.ظ
سلام دوست عزیز آقای حاجیان با شما در دانشگاه زیاد برخورد داشتم و اخلاق پسدیده ی شما قابل تقدیراست من رو شاید زیاد به خاطر نداشته باشید ولی من به محض مشاهده چهره تان در وبلگ شناختمتان آدرس وبلاگتو از وبلاگ رضا برداشتم -مطالب مفیدی بود استفاده کردیم-فقط از شما دوستان ولائی میخوام قبل از اینکه پان احمدی باشید پان ولائی باشید چون بدون ولایت احمدی نژاد ارزشی ندارد متاسفانه کارهای این هفته احمدی نژاد بسیار بد بودند ولی من نقدی از این کارها در وبلاگتان ندیدم-به نظرم احمدی نژاد با تاخیر در جواب نامه و آخر سر استعفای خود مشائی بعد از یک هفته از ولائی بودن خارج شده و ...
فرزند آذربایجان
به علت یک سری مشکلات نتونستم به روز کنم
حتما
دوشنبه 5 مرداد 1388 04:55 ب.ظ
سلام
وبلاگ نبض عدالت و آزادی به روزست
تشریف بیاورید
دوشنبه 5 مرداد 1388 03:49 ب.ظ
سلام اقای حاجیان هدف من هم در درست کردن وبلاگ مانند شماست اما من به موضوعات دیگر هم میپردازم من طبق خواسته خودتان شما را با نام دولت مهر لینک میکنم و شما هم من رو لینک کنید.البته من تو وبلاگ نویسی تازه کارم و کمی وقت میخواهد تا اینطوری وبلاگ بنویسم
دوشنبه 5 مرداد 1388 03:41 ب.ظ
رسول جان از زحمتی که کشیدی بی نهایت ممنونم.شرمندم کردی.ایشالا بتونم جبران کنم
فدای تو
یاعلی
پنجشنبه 1 مرداد 1388 12:01 ب.ظ
che ruE darid shoma? bale aziz, hatman un az alan darid vase taghalobi bozorgtar tarh mirizid ke 4 sal vaght mikhayd, negaran nabashid , dige kesi sherkat nemikone, har ghalati deletun mikhad bokonid,
فرزند آذربایجان
به شما آقای بی ادب بگم که ما تونستیم شما رو به پای صندوق رای بکشونیم و اون هم در دولت احمدی نژاد
همین و بس
چهارشنبه 31 تیر 1388 05:53 ب.ظ
دوستان عزیز توجه كنید
پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری و اتفاقات خاصی كه در طول این انتخابات افتاد
و نیز آشوبهای خیابانی كه به تحریك بعضی از خائنین صورت گرفت و نیز كش دار شدن خفیف این ماجراها و اكنون نیز مجددا با سخنرانی آقای هاشمی رفسنجانی در خطبه های نماز جمعه تهران، عده ای كه سالها انتظار چنین اتفاقاتی (كه خیلی هم ناچیزند) می كشیدند ، در صدد ایجاد فاصله بین اقشار مردم و نیز مسئولین و نظام هستند كه مسلمأ بر هیچیك از شما پوشیده نیست
به تازگی نجواهایی شنیده میشود كه : رهبری در این ماجراها و به خصوص پس از سخنان هاشمی رفسنجانی خدشه دار شده است.
اینان هیچ دلیلی برای این صحبتها ندارند اما در حال تبلیغات سوء می باشند و به خصوص سعی بر این دارند كه بزرگان انقلاب را از خط رهبری جدا ، جلوه دهند.
از شما وبلاگ نویسان پیرو خط رهبر تقاضا می شود یك ستون را به شرح و تفسیر در این رابطه اختصاص دهید البته با رعایت اصل وحدت بین مردم و بزرگان انقلاب و مسئولین. توجه كامل نمایید كه هیچ مسئله تفرقه افكنانه ای ذكر نشود . درایتهای رهبری و وفاداریهای بزرگان انقلاب مورد توجه قرار گیرد.مطالب ارزنده ای را ذكر كنید و نام كاندیداهای ریاست جمهوری را ننویسید.
حتی المقدور عنوان مطلب شما : زنده باد رهبر ما خامنه ای... باشد.
مسلمأ آرزوی دشمنان نظام و رهبری بر آورده نخواهد شد اما بیایید ما وظیفه مان را در این فضای مجازی به جای آوریم.( این پیام را برای دستان پیرو خط رهبری خود نیز ارسال كنید)
با تشكر..
چهارشنبه 31 تیر 1388 05:39 ب.ظ
دوستان عزیز توجه كنید
پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری و اتفاقات خاصی كه در طول این انتخابات افتاد
و نیز آشوبهای خیابانی كه به تحریك بعضی از خائنین صورت گرفت و نیز كش دار شدن خفیف این ماجراها و اكنون نیز مجددا با سخنرانی آقای هاشمی رفسنجانی در خطبه های نماز جمعه تهران، عده ای كه سالها انتظار چنین اتفاقاتی (كه خیلی هم ناچیزند) می كشیدند ، در صدد ایجاد فاصله بین اقشار مردم و نیز مسئولین و نظام هستند كه مسلمأ بر هیچیك از شما پوشیده نیست
به تازگی نجواهایی شنیده میشود كه : رهبری در این ماجراها و به خصوص پس از سخنان هاشمی رفسنجانی خدشه دار شده است.
اینان هیچ دلیلی برای این صحبتها ندارند اما در حال تبلیغات سوء می باشند و به خصوص سعی بر این دارند كه بزرگان انقلاب را از خط رهبری جدا ، جلوه دهند.
از شما وبلاگ نویسان پیرو خط رهبر تقاضا می شود یك ستون را به شرح و تفسیر در این رابطه اختصاص دهید البته با رعایت اصل وحدت بین مردم و بزرگان انقلاب و مسئولین. توجه كامل نمایید كه هیچ مسئله تفرقه افكنانه ای ذكر نشود . درایتهای رهبری و وفاداریهای بزرگان انقلاب مورد توجه قرار گیرد.مطالب ارزنده ای را ذكر كنید و نام كاندیداهای ریاست جمهوری را ننویسید.
حتی المقدور عنوان مطلب شما : زنده باد رهبر ما خامنه ای... باشد.
مسلمأ آرزوی دشمنان نظام و رهبری بر آورده نخواهد شد اما بیایید ما وظیفه مان را در این فضای مجازی به جای آوریم.( این پیام را برای دستان پیرو خط رهبری خود نیز ارسال كنید)
با تشكر..
دوشنبه 29 تیر 1388 06:12 ب.ظ
سلام
وبلاگ نبض عدالت و آزادی به روزست
تشریف بیاورید
پنجشنبه 25 تیر 1388 07:17 ب.ظ
سلام
نبض آزادی به روزست
تشریف بیاورید
سه شنبه 23 تیر 1388 11:43 ب.ظ
اقایی که ادعای اسلام میکنید و احمدی نزاد را به حق میدونی اگه این اقا 24.5میلیون رای اورده و رایش یک میلیون بیش از دولت خاتمی میباشد پس چرا یک هزارم خاتمی هم محبوبیت ندارد؟در ضمن رای 5.7 دهم میلیونی این اقا در 4 سال پیش چگونه به 24.5 میلیون تبدیل شده؟ اگه شما نمیدونید ولی مطمین باشید خودشون خوب میدونند چه کردهاند که همه بهت زده شده بودند بعد از انتخابات و اعلام نتیجه ارا.
دوشنبه 22 تیر 1388 07:19 ب.ظ
سلام آقا رسول.
منم موافقم با فحش دادن هیچی درست نمیشه.
تازه این قدر هم خوشحال نباشید، مگه خود آقای احمدی نژاد کم بد وبیرا میگه: بزقاله،احمق به مخالفاش که در روز اول با سکوت و آرامش اومده بودن بیرون گفت خس و خاشاک ...

رسول آخه تو خودت باورت میشه پیروز شدین: یادته وقتی زنجیره انسانی رو تشکیل داده بودیم داشتین با ناراحتی و نا امیدی مارو نیگاه میکردین.... حالا که نمیتونین حرفی بزنین با نظریه نسبیت انیشتین پیروزیتون رو اثباتش میکنین....

.....
خیلی از موفقیت احمدی نژاد حرف نزن. با حرف هیچی درست نمیشه فقط چند تا آدم زود باور رو دور خودتون جمع میکنین.تازگیا یه سازمان معتبر جهانی آمار 177 کشور دنیا رو از نظر فرهنگی، اجتماعی ، اقتصادی و ... برسی کرده . دولت امید شما بعد از دوره آقای خاتمی بیشتر از 20 پله سقوط کرده..... حالا هی با حرفایی که تو پایگاه یادتون دادن سر مردم رو شیره بمالید....
آدم باید منطقی باشه و با نظر کارشناسی و دقیق موضوع رو برسی کنه

------

میگی ما هیچ وقت قانون رو زیر پا نزاشتیم ...چرا حالا بعد از اینکه دیدید کارها داره خراب میشه دوباره دارین سازمان پول و اعتبار رو میارین؟؟

------

میگی "چرا ما وقتی میایم بیرون و مثلا بر ضد اسرائیل و در حمایت از فلسطین شعار می دیم آمریکا به ما خائن می گه به جای حمایت" چرا وقی چند تا آدم توی خیابونا با گلوله کشته میشن هیچ کی صداش در نمیاد و وقتی یکیش که گندش در میاد( ندا ) میگین "باید پیگیری بشه" اما بهد از گذشت چند هفته هنوز خبری نیست و به جای اون تو تلوزیون هزار تا اعتراف الکی دیدیم... اما وقتی یه نفر تو اروپا با چاقو کشته میشه همه از رئیس قویه قضاییه تا رئیس جمهور همه ادعای حقوق بشی میکنن...

ای بابا چقدر حرف برای گفتن دارم اما وقط ندارم.
راستی به رضا هم سلام برسون.
دوشنبه 22 تیر 1388 01:57 ق.ظ
ولی خواهش میکنم نشون بده بذار جونا بیدار باشن اگه واقعا جرات اصلاح طلبی داری و آزاد اندیشی این نوشترو نشون میدی بدون هیچ کمو کاستی بمن هم سر بزن خوشحال میشم

یا حق
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

نمایش نظرات 1 تا 30