تبلیغات
دولت مهر - بوی صداقت!

بوی صداقت!

چهارشنبه 13 خرداد 1388 06:09 ق.ظنویسنده : فرزند آذربایجان

 

انتشار خبر روز گذشته در رجانیوز مبنی بر اینکه میرحسین موسوی که در فیلم تبلیغاتی خود تأکید کرد "من دکتر نیستم" و در سوابق علمی وی چنین چیزی وجود ندارد، اما بر در اتاق وی چنین عنوانی نصب شده است، از سوی سایت‌ها و رسانه‌های پرشمار وی با سکوت کامل مواجه شده است و عنوان "دکتر میرحسین موسوی" نیز از در اتاق وی در دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس جمع‌آوری شده است.

بنا بر این گزارش، در پایگاه رسمی شورای عالی انقلاب فرهنگی، در بخش معرفی اعضای این شورا، پیرامون سوابق علمی مهندس موسوی 68 ساله اینگونه آمده است: میرحسین موسوی خامنه فرزند میر اسماعیل، آخرین مدرک تحصیلی، فوق لیسانس معماری وشهرسازی از دانشگاه ملی(شهید بهشتی) 1348. میر حسین موسوی که با تحصیلات فنی هنری خود در رشته معماری پیش از انقلاب در دانشگاه ملی نیز در همین رشته تدریس داشته است، اگرچه در دهه نخست انقلاب مهندس موسوی به جهت بر عهده داشتن مشاغلی همچون عضویت در شورای انقلاب، وزارت امور خارجه و نخست وزیری، نتوا نست به فعالیت های دانشگاهی بپردازد، اما در سالیان پایانی 8 سال نخست وزیری اش و همزمان با فشار اقتصادی ناشی از جنگ تحمیلی بر مردم ایران، بنا بر آنچه که در سردر ورودی دانشگاه تربیت مدرس نقش بسته است، به بهانه تحقق انقلاب فرهنگی و با نظر مساعد حضرت امام(ره) بنای تاسیس دانشگاهی را گذاشت که در آینده نه چندان دور خود نیز یکی از اعضای هیت علمی آن در آمد.

اما مهندس میرحسین موسوی با مدرک کارشناسی ارشد معماری وشهرسازی نه تنها به عضویت هیئت علمی دانشکده هنر و یا دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه در نیامد بلکه در یک اتفاق شگفت انگیز، با عنوان "دکتر میرحسین موسوی" به عضویت گروه علوم سیاسی دانشکده علوم انسانی این دانشگاه در آمد تا در گروه درسی معتبرترین دانشگاه تحصیلات تکمیلی که یار دیرینش "سید علیرضا بهشتی" ریاست آن را بر عهده دارد، با مدرک غیرمرتبط، بنا بر اطلاعات موجود در پایگاه دانشگاه تربیت مدرس، به دانشجویان کارشناسی ارشد، مسائل ایران و ریشه های انقلاب اسلامی تدریس کند. جالب آنجاست که دفتر" دکتر میرحسین موسوی"! به عنوان عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشکده علوم انسانی این دانشگاه، با دفتر سید علیرضا بهشتی در یک اتاق در طبقه دوم این دانشکده قرار گرفته است.

لینک صفحه مربوط به دکتر میرحسین موسوی در دانشگاه تربیت مدرس

اما فعالیت علمی " دکتر میرحسین موسوی"! در کسوت استاد علوم سیاسی تنها به تدریس برخی دروس علوم سیاسی ختم نشده و "دکتر موسوی" به شهادت پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه تربیت مدرس، استاد راهنما و استاد مشاور تعدادی از پایان نامه های دانشجویان این دانشکده را نیز بر عهده گرفته است. عناوین برخی از پایان نامه هایی که دکتر میرحسین موسوی استادی راهنما و مشاوره آنها را برعهده داشته، جالب توجه است:

1- "مقایسة آرای سیدقطب و دكتر شریعتی"، تحت راهنمایی

2- " مقایسة آرای امام خمینی(ره) و آیت‌ا... نائینی "، تحت راهنمایی

3- "چالش‌های مردم‌سالاری در ایران "، تحت راهنمایی

4- "نفت و سیاست خارجی در دوران پهلوی2 "، تحت راهنمایی

5- "توسعة مركز شهر اردبیل"، تحت راهنمایی

6- "طرح دانشگاه هنر اسلامی تبریز"، تحت راهنمایی

7- "دولت رانتیر و جامعه مدنی در ایران (1376-1357)"، تحت راهنمایی

8- "الگوی مدیریت تكنوكراتیك و تأثیر آن بر موقعیت طبقة متوسط جدید ایران"، تحت مشاوره

9- "بستـرهای همكـاری و رقابـت روسـیه و ایالات متحده در آسیای مركزی"، تحت راهنمایی

اما میرحسین موسوی که همزمان با حکم محمود احمدی نژاد، ریاست فرهنگستان هنر را نیز بر عهده داشته و مشغول فعالیت های هنری از جمله راه اندازی نمایشگاه و گالری نقاشی بوده است، در کنار این فعالیت های هنری، به راهنمایی و مشاوره پایان نامه های کارشناسی ارشد بسنده نکرده است و با مدرک جعلی خود، مشاوره و راهنمایی رساله های دکتری در زمینه رشته علوم سیاسی در دانشگاه تربیت مدرس را نیز بر عهده دارد. برخی از این پایان نامه ها و موضوعات که در سایت دانشگاه تربیت مدرس موجود است، شامل عنواین زیر است:

1- "استراتژی امنیت ملی"، تحت مشاوره

2- "كاریزما در مدیریت "، تحت مشاوره

3- "نفت و سیاست خارجی در دهه اول انقلاب "، تحت راهنمایی

4- "چرایی به قدرت رسیدن دولت مطلقه نوگرا در ایران"، تحت راهنمایی

5- "امنیت ایران در عصر جهانی شدن،چالش‌ها و سیاست‌ها"، تحت مشاوره

6- "تأثیر ایدئولوژی سیاسی بر رفتار سیاست خارجی ج.ا.ا و آفریقای جنوبی"، تحت مشاوره

"دکترمیرحسین موسوی"! در حالی به عنوان هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس مشغول فعالیت است که در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه تربیت مدرس، در رابطه با مقالات علمی وی، ذیل نام "دکتر میرحسین موسوی" آمده است: سرمقاله‌های روزنامه جمهوری اسلامی در سال‌های 1360-1358و دهها اثر نقاشی و برگزاری چندین نمایشگاه نقاشی بصورت انفرادی و جمعی!

اما با نگاهی گذرا به اسامی اعضای هیئت علمی دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس، ابعاد تازه تری از مافیای علمی این دانشگاه که به بهانه انقلاب فرهنگی و با محوریت نیروهای چپ تأسیس شد روشن می شود. برخی اعضای هیئت علمی این دانشکده اسامی آشنایی چون دکتر سید عطاءاله مهاجرانی، دکتر سید هاشم آقاجری، دکتر حاتم قادری،دکتر سیدعلیرضا حسینی بهشتی هستند.

پیش از این برخی اساتید انقلابی به دلیل فشار مافیای موجود در این دانشکده که با حضور محسن کدیور و سعید حجاریان بسیار کاملتر از زمان حاضر بوده است، مجبور به انصراف و خداحافظی با تدریس در این دانشکده شد.

به نظر می رسد با بررسی پرونده علمی بسیاری از سران اصلاح طلب از جمله محسن آرمین، خسرو تهرانی، سید محمد خاتمی، مرتضی حاجی، حسین کمالی و... ابعاد جدیدی از این قبیل موارد آشکار شود.

خبر مرتبط:

بوی صداقت آمد!/8- موسوی: من دکتر نیستم/ تصویر و فیلم اتاق دکتر موسوی

بوی صداقت آمد!/7- کم‌سوادی در علم لغت یا دروغ‌گویی برای جلب رأی؟

بوی صداقت آمد!6- سردبیر ماهنامه‎های سوره و راه- سه بار برای مصاحبه با موسوی تلاش کردیم، گفت با تشکر معذورم

بوی صداقت آمد!/5- روز گرم تابستان 81 یادتان هست؟ مهندس اصلاً مصاحبه نمی‌کند

بوی صداقت آمد!/4- تکذیب ادعای موسوی درباره صنایع اراکماشین‌سازی اراک بهترین شرایط 41 سال اخیر خود را دارد

بوی صداقت آمد!/3- تهیه کننده سیما: موسوی خودش مصاحبه نمی‌داد

بوی صداقت آمد!/2- نامه چای‌كاران به موسوی در سال 66: زندگی بیش از 500 هزار چای‌کار در آستانه سقوط است

بوی صداقت آمد!/1آقای موسوی تنها مدافع ضرورت انقلاب فرهنگی توسط توده‌ها بودی


برچسب ها: بوی صداقت ، مدرک میر حسین موسوی ، موسوی ، احمدی نژاد ، دانشگاه تربیت مدرس ،
آخرین ویرایش: - -

 
پنجشنبه 25 تیر 1388 07:39 ب.ظ
اولا که برو هاله نور نگاه کن.
دوما شرمنده برای شما فارغ التحصیل مهندسی عمران که با چشم بسته کورکورانه احمدی نژاد را قبول کردی ، به امید اینکه بعد از چهار سال انتخابی آگاهانه داشته باشید .
چهارشنبه 13 خرداد 1388 12:25 ب.ظ
خوش تیپ عکس قبلی که دانشگاه شهید بهشتی بود حالا شد دانشگاه مدرس دوم اینکه فکر کنم مهندس موسوی قد سن و سال تو سابقه کار سیاسی داشته باشه و با مدرک فوق لیسانس معماری هم که داره مسلما می تونه تدریس کنه حتی با سابقه تدریسی هم که داره می تونه استادراهنما باشه سوم این که خدارو شکر فوق لسانس داره مثل بعضیا که همون دکتر کردان و اینا که با فوق دیپلم استادراهنما بوده و چه قدر بچه های مردم و گمراه مرده نبوده که واسه خودش مدرک جعل کنه البته از مهندس موسوی انتظار می رفت با نصبت دادن لقب دکتر تو دانشگاه بهش برخورد کنه اما یا نکرده و یا کرده و کسی گوش نداده هر چند جای تامل داره. راستی خوشکله به ملکه زیبایی هم سلام برسون بگو من دعا می کنم رئیس جمهور بمونه تا 4 سال دیگه سوژه گداپروری ، پرونده سازی ، دانشجوی ستاره دار ، مرگ بر اسرائیل و ما با مردم اسرائیل دوستیم و 4-5 دکتر جدید که اینا حتی دیپلم هم نداشته باشن و علما کیلو چندن و هاله نور و دختران 10-12 ساله که انرژی اتمی کشف کردن داشته باشیم یعنی مملکت پیشرفت کنه بسوی از هم گسیختگی و تجزیه طلبی راستی سوژه خنده شدنم یادم رفت بلکه این بار گوجه فرنگی بخوره به صورتش ببینیم با طعم گوجش چی میشه
فرزند آذربایجان
فرهنگ و ادبت اینفقدر هست که چشمتون به کار های مثبت دولت باز نمیشه و دوست دارید فقط قسمت خالی لیوان رو نگاه کنید اول قضیه بگم که من از کردان طرفداری نمی کنم ولی خودت خواستی بگم که همین کردان در زمان خاتمی کار می کردو بهش نسبت دکترا می دادن پس اگه با تحلیل شما بگیم که موسوی چون چند صباحی نخست وزیر بوده و لیاقت اون رو نداشته که ادامه بده و استعفا داده این کردان هم در زمان خاتمی دورانی رو گزرونده و در زمان خاتمی دکترای قلابی گرفته پس در اون صورت بی حساب می شیم هیچ .
به غیر از اون الان که اصولگرا ها کردان رو بیرون کردن اگه راست می گین شما هم با موسوی جماعت همون برخورد رو انجام بدید که من مطمئن هستم چنین جرعتی رو به خودتون نمی دین
در ضمن در ورد همه تهمتهاتون که زدید امشب همشون رو تو مناظره می بینیم.
موفق و پیروز و سربلند باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.